Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

7.Meslek Komitesi sorunları masaya yatırdı

GÜNCEL
7.Meslek Komitesi sorunları masaya yatırdı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu iklimlendirme sistemleri ve sıhhi tesisatçıların oluşturduğu 7. Meslek Komitesi, sektörel değerlendirme ve istişareler yapmak üzere belirli aralıklarla grup toplantısı tertip ediyor. 
  Son olarak geçtiğimiz günlerde Güreser Restoran’da kahvaltılı toplantıda grup üyeleri ile bir araya gelen 7. Meslek Komitesi, dönemsel çalışmalarını değerlendirdi.
  7. Meslek Komite Başkanı Doğan Çatalbaş, Komite Üyeleri;  Mustafa Çiftçi, Atilla Beyazhan, Meclis Üyeleri Adem Bilgen, Faruk Öz ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya ayrıca SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Günay Güneş ve Yönetim Kurulu Üyesi Emrullah Terzioğlu da iştirak etti.
  Kalabalık bir katılımla gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını Komite Başkanı Doğan Çatalbaş gerçekleştirdi. Komite olarak yaptıkları sektörel çalışmalar ve SATSO çatısı altında gerçekleştirilen faaliyetler, iştirak edilen fuar, organizasyon ve etkinlikler hakkında bilgi verdi.  Çatalbaş yıllık çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdiği konuşmasında üyelerle iletişimi sürekli kılmak adına ve sektörel bilgilendirme toplantıları tertip ettiklerinin bunun yanı sıra birebir ziyaretlerle de üyelerin sorunlarını yakından takip ettiklerini ifade etti.
  SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Günay Güneş ise komitelerin önemine vurgu yaparak biz SATSO camiası olarak komitelerin hizmet zincirimizin önemli birer parçası olduğunun bilincindeyiz. Üyelerimizin sorunlarını çözmek onlarla iletişimi güçlendirmek, var olan bağlarımızı kuvvetlendirmek komitelerimizin gayretleri ile tamamlanıyor” dedi. Başkan Yardımcısı Günay Güneş ayrıca komite çalışmalarının oldukça verimli olduğunu dile getirerek yönetim kurulu olarak komitelerin üye talepleri ile ilgili her türlü çalışmasına destek vermeye gayret ettiklerini de ifade etti.
  Karşılıklı istişare ve değerlendirmelerin yapıldığı toplantı oldukça samimi bir ortamda gerçekleştirilen toplantı üyelerin birbiri ve komite üyeleri ile sektörel olarak ulusal ve bölgesel teknik alanlarda sorunlarını da dile getirerek görüş alışverişlerinin ardından sona erdi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 8 =