Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

7 Haziran’da Kazanan Yeni Türkiye Olacak

SİYASET
7 Haziran’da Kazanan Yeni Türkiye Olacak

AK Parti Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, yoğun seçim çalışmalarına 4 ilçede devam etti. Hacıeyüpoğlu, “Bugün tüm şer odakları güçsüz bir Türkiye için el ele vermiş durumdalar. Kirli ittifakları bozmak için 7 Haziran’da sandığa sahip çıkacağız. Kazananın yeni Türkiye olması için mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Avukat Recep Hacıeyüpoğlu, seçim çalışmaları kapsamında 4 ilçede ziyaretlerde bulundu. Güne Medyabar Haber Sitesini ziyaret ederek başlayan Hacıeyüpoğlu, Adapazarı’nda AGORA Alışveriş Merkezi’nin açılış törenine de katıldı. Recep Hacıeyüpoğlu programının devamında Arifiye Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Dörtyol Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti. Esnafa hayırlı ve bol kazanç temennilerini ileten Milletvekili Adayı Hacıeyüpoğlu, daha sonra Akyazı’da geniş katılımla gerçekleştirilen istişare toplantısına katıldı.

Sandığa Sahip Çıkalım
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın da yer aldığı ziyarette genel seçim sürecini değerlendiren Recep Hacıeyüpoğlu, koalisyon rüyaları görenlerin 7 Haziran’da hezimete uğrayacaklarının altını çizdi. Şer odaklarının bir araya gelerek güçsüz bir Türkiye idealinde birleştiklerini de açıklamalarına ekleyen Hacıeyüpoğlu, kirli ittifakları bozmak için tüm vatandaşları sandığa gitmeye davet etti.
 

Hacıeyüpoğlu’na Ödül
Günün son programında Sapanca’da Sakarya Amatör Futbolcular Derneği tarafından düzenlenen 4. Yılın Enleri Ödül Töreni’ne katılan Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, Sakarya’da sporun geleceği adına önemli projelerin hayata geçirildiğini kaydetti. Spora verdiği tüm desteklerden ötürü Dernek üyeleri tarafından ödüle de layık görülen Hacıeyüpoğlu, plaketini Bakan İslam’ın elinden aldı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 8 =