Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

4 Mevsim Göl Manzarası

Göl Manzaralı Projede Çalışmalar Son Hız Devam Ediyor

İLÇELER
4 Mevsim Göl Manzarası

Göl Manzaralı Projede Çalışmalar Son Hız Devam Ediyor

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın sözünü verdiği ve ilkini Bahçelievler Mahallesi’nde tamamlayarak hizmete sunduğu mahalle meydanlarından biri daha hayat buluyor.

Şehrin Giriş Kapısında
Bahçelievler Mahallesi’nin yanı sıra Kazımpaşa ve Arabacıalanı Mahallelerinde de yapımı tamamlanan; Kemalpaşa Mahallesi’nde ise çalışmaların büyük oranda bitirildiği meydanlardan biri daha Esentepe’de, şehrin giriş kapısı yanında, toplam 5 bin m2 alan üzerinde hayata geçiyor.

Hizmet Binaları Tamam
Çalışmaların son hız devam ettiği projede kafeterya ve muhtarlık olarak kullanılacak binalar tamamlandı.

Herkes Merak Ediyor
Çalışmaların etap etap tamamlanması ile birlikte silueti de yavaş yavaş ortaya çıkan meydan; başta ulaşım için E-5 karayolunu kullanan vatandaşlar olmak üzere şimdiden herkesin dikkatini çekiyor.

Baskı beton çalışmasının %80’inin tamamlandığı meydanda aydınlatma ve sulama sistemlerinin de bitirildiği belirtildi.

4 Mevsim Göl Manzarası-Göl Havası
Sadece Serdivanlıların değil E-5 üzerinde ulaşım sağlayan tüm vatandaşların da yeni durağı olacak göl manzaralı meydanıyla, kafeteryası, otoparkı ve dinlenme alanları ile Esentepe Mahalle Meydanı misafirlerine hizmet verecek.

Üniversite yolu üzerinde şehrin ve Serdivan’ın girişi konumundaki alanda inşa edilen meydan ile Serdivan Belediyesi, herkese Sapanca Gölü’nün eşsiz manzarasını ve göl havasını 4 mevsim yaşama imkanı sunacak.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 6 =