Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

31. Meslek Komitesi’nden Adapazarı Kaymakamlığı ve Sakarya Teknokent’e Ziyaret

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Bilişim ve Telekomünikasyon Grubu temsilcisi 31. Meslek Komitesi Üyeleri, Adapazarı Kaymakamı Dr. Oktay Kaya ile Sakarya Teknokent Genel Müdürü Dr. Yakup Köseoğlu’nu ziyaret gerçekleştirdi.

EKONOMİ
31. Meslek Komitesi’nden  Adapazarı Kaymakamlığı ve Sakarya Teknokent’e Ziyaret

31. Meslek Komitesi Başkanı İmdat Delican, Komiteden SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Behlül Bayrak, Meclis Üyeleri; Necmettin Kırık ve Cemil Kaya ile Komite Üyeleri Ahmet Şehit ve Şenol Silinmez’den oluşan Komite Heyeti,sektörlerinin faaliyetlerinde her iki kurumun da önemine değinerek yeni dönemde iş birliği içerisinde sorunlara ve çözümlere odaklı çalışmalara devam edeceğini belirttiler.

31. Meslek Komitesinden SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Behlül Bayrak, Teknokent ziyareti ardından yaptığı açıklamada; “Teknokent Genel Müdürümüze yeni görevinde hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik. Odamızdan ve komitemizden birçok üyemiz Teknokent bünyesindeki alanlarda faaliyet gösteriyor. Aynı zamanda SATSO, Teknokent’in iştirakçileri arasında yer alıyor, Akgün Başkanımız Teknokent’in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığını yapıyor. Bu nedenle Teknokent bizim için önemli bir paydaş. Odamızın birçok üyesi buradan doğup yoluna devam ediyor. Önceki dönemde Teknokent ile ilgili üyelerimizin birçok sıkıntısını dile getirip Teknokent yönetiminden olumlu cevaplar ve çalışmalar görmüştük. Yeni dönemde de bu birliktelik ve iş birliği ortamının devam etmesi için çalışacağız.” dedi.

Komite Başkanı İmdat Delican ise Adapazarı Kaymakamı Kaya ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: “Komite Başkanımızın öncülüğünde komite olarak Adapazarı Kaymakam’ımız Dr. Oktay Kaya’yı ziyaret ettik. Kendisiyle önceki dönemde de iletişimimiz sürekli devam ediyordu. Adapazarı Tüketici Hakem Heyeti’nde Odamızı temsilen komitemizden arkadaşlarımız görevalıyorlar. THH çalışmaları ile ilgili sorunlarımızı, çözüm önerilerimizi ve merkez olmalarına yönelik görüş alışverişinde bulunduk. Amacımız, hem tüketici konumdaki vatandaşlarımızın mağdur olmamasını sağlarken, üyelerimizin de faaliyetlerine bir zarar gelmemesidir. Misafirperverliği için Kaymakam’ımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

Adapazarı Kaymakamı Dr. Oktay Kaya ile Sakarya Teknokent Genel Müdürü Dr. Yakup Köseoğlu da söz konusu ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile kurumsal işbirliğinin artarak devam etmesi temennisinde bulundular.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 7 =