Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

2 Saniye'de adaylık onayı almıştı

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Cihan Saraç, 7 Şubat'ta podyumdan el sıktığı Başbakan Erdoğan'dan "onay aldığını" açıklamıştı.

SİYASET
2 Saniye'de adaylık onayı almıştı

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Cihan Saraç, 7 Şubat'ta podyumdan el sıktığı Başbakan Erdoğan'dan "onay aldığını" açıklamıştı.

Bu 1 saniyelik rastlaşmayı "Cihan Saraç Başbakan'dan onay aldı" başlığı ile servis ettiren ve "AK Parti'den aday adaylığını ilan eden" Saraç, 14 Mart Tıp Bayramını kutladı. Saraç, sağlığın korunması ve koşulların geliştirilmesi bütün demokratik ve sosyal devletlerde olduğu gibi Türkiye için de öncelikli konulardan olduğunu ifade ederek, “Kaliteli bir sağlık sistemi, güçlü ve nitelikli bir toplumun en önemli şartıdır. Sağlık hizmetlerine yönelik yatırımları arttırarak hizmet kalitesini yükseltmek, bütün vatandaşlarımızın eşit koşullarda hizmetlerden yararlanmalarını sağlamak, her zaman temel hedeflerimiz arasında yer almıştır. İktidarımız döneminde ülkemizde sağlık eğitiminin ve hizmetlerinin yaygınlaştırılması yolunda önemli gelişmeler yaşanmıştır. Sağlık kuruluşlarımızın tüm tesislerinde fiziki şartlarında yapılan düzenlemeler ve yeniliklerle her geçen gün modern bir yapıya kavuşmalarının yanı sıra, tüm vatandaşlarımızın en tabi hakkı olan sağlık hizmetinden insan onuruna yakışır bir şekilde en güzel şekilde faydalanabilmesi bizleri fazlasıyla ile memnun etmektedir. Ayrıca hekimlerimizin, hem ulusal hem de uluslararası düzeyde yaptıkları çalışmalar ve elde ettikleri başarılar, ülkemiz için bir kıvanç kaynağı olmakla birlikte çağdaşlarıyla boy ölçüşen bir neslin müjdecisi olmaları münasebetiyle de bizlere geleceğe dair ümit vermektedirler. Tıp camiasının her neferinin, bu ülke insanına hizmet için yollarına devam edeceğine de olan inancımız tamdır. Toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi adına hizmet veren değerli hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın bayramını kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz