Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

15 Temmuz Camili-Karaman Kapalı Pazar Yeri ve Etkinlik Alanı 08 Haziran Cumartesi Faaliyete Geçiyor

Adapazarı Belediyesi, sosyal projeler kapsamında 15 Temmuz Camili-Karaman Kapalı Pazar Yeri ve Etkinlik Alanı'nı 08 Haziran Cumartesi günü kurulacak pazar ile faaliyete geçiriyor.

GÜNCEL
15 Temmuz Camili-Karaman Kapalı Pazar Yeri ve Etkinlik Alanı 08 Haziran Cumartesi Faaliyete Geçiyor

Adapazarı Belediyesi, sosyal projeler kapsamında 15 Temmuz Camili-Karaman Kapalı Pazar Yeri ve Etkinlik Alanı'nı 08 Haziran Cumartesi günü kurulacak pazar ile faaliyete geçiriyor.

Başkan Işıksu: Hayırlı Olsun
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, yaptığı açıklamada, yeni kapalı pazar yerinin Yenikent Bölgesinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek şekilde tasarlandığını belirterek, "Adapazarı Belediyesi olarak hemşehrilerimize daha iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz. 15 Temmuz Camili-Karaman Kapalı Pazar Yeri ve Etkinlik Alanı, hemşehrilerimizin rahatça alışveriş yapabileceği, etkinlikler düzenleyebileceği modern bir alan. Noter huzurunda Pazar alanlarını belirleme kuraları tamamlandı ve tesisimiz faaliyete geçiyor. Sosyal projelerimizle Adapazarı’mızı daha yaşanabilir hale getirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Çok yakında resmi açılışını gerçekleştireceğimiz tesisimiz hayırlı olsun." dedi.

Otobüs Seferleri 
Başkan Işıksu, açıklamasında ayrıca, "08 Haziran Cumartesi günü kapalı pazar yerine 8 otobüsle 20 dakikada bir otobüs seferleri düzenleyecek olan Sakarya Büyükşehir Belediyemize ve Başkanımız Yusuf Alemdar'a teşekkürlerimizi sunuyoruz." ifadelerini kullandı.

Kabacan’dan Işıksu’ya Teşekkür
Sebze ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Muzaffer Kabacan ise, "Yeni kapalı pazar yerimiz, esnafımızın daha rahat ve modern koşullarda hizmet vermesine olanak sağlayacak. Bu proje hem esnafımız hem de hemşehrilerimiz için büyük bir kazanım. Adapazarı Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu'ya çok teşekkür ederiz." şeklinde konuştu.

Konforlu ve Modern Sosyal Projeler
Adapazarı Belediyesi, ADA Pazar Güneşler Yerleşkesi ve Korucuk Kapalı Pazar Yeri projelerini tamamladı. Noter huzurunda Pazar alanlarını belirleme kuralarının neticelenmesinin ardından yakında faaliyete geçecek. Yenigün-Tepekum Kapalı Pazar Yeri ve Sosyal Alanı Projesi de iki ay içerisinde tamamlanması hedefleniyor. Kapalı pazar yerleri, esnaf ve vatandaşlara daha konforlu, güvenli ve hijyenik alışveriş imkânı sunuyor. Yeni pazar yerlerinin faaliyete geçmesiyle Adapazarı, modern ve kullanışlı pazar yerleriyle örnek bir şehir olma yolunda ilerliyor. Başkan Işıksu, sosyal projelere hız kesmeden devam edeceklerini ve toplumun yaşam kalitesini daha da artırmak için çok çalışmayı sürdüreceklerini bildirdi.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
3 + 8 =