Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Yukarıdereköy Mahallesi’nin içme suyu deposunda çalışmalar tamamlandı

Büyükşehir Belediyesi, içme suyu sorunları yaşayan bölgelere inşa ettiği içme suyu depoları sayesinde bölgelerin sorunlarına çözüm oluyor. Yukarıdereköy Mahallesi’nde inşası tamamlanan 100 metreküplük deponun yolları da ulaşım için uygun hale getirildi.

İLÇELER
Yukarıdereköy Mahallesi’nin içme suyu deposunda çalışmalar tamamlandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), içme suyu sorunu yaşayan mahallelerin sorunlarına kalıcı çözüm olmak için içme suyu depo inşalarına devam ediyor. Bu kapsamda Serdivan Yukarıdereköy Mahallesi’nde kurulumu ve bağlantıları tamamlanan 100 metreküplük içme suyu deposunun yolları ulaşıma uygun hale getirildi.

100 metreküplük depo bölgenin sorunlarına çözüm oldu
Çalışmalarla ilgili kurum tarafından yapılan açıklamada ise, “Hayata geçirilen projelerin uzun yıllar boyunca kalıcı olması ve ulaşılabilir olabilmesi için ekiplerimiz gerekli önlemleri alıyor. Bölgede yaşanan içme suyu sorununu 100 metreküplük içme suyu deposu sayesinde çözüme kavuştururken aynı zamanda yaşanabilecek olumsuzluklara da anında müdahale için gerekli önlemleri aldık. Depomuzun bölge halkına hayırlı olmasını temenni ederiz” ifadeleri kullanıldı.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 8 =