Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

YÖÇEYDER'de bayrak değişimi

Yetim öksüz Çocuklar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (YÖÇEYDER)’in başkanlığına Abdülkadir Şen getirildi.

GÜNCEL
YÖÇEYDER'de bayrak değişimi

Yetim öksüz Çocuklar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (YÖÇEYDER)’in başkanlığına Abdülkadir Şen getirildi.

YÖÇEYDER’in 10. Olağan Genel Kurulu, derneğin Karaosman mahallesindeki hizmet binasında gerçekleştirildi. İş adamı, Esnaf, İşçi, Öğretim Görevlisi, Din adamı ve Emeklilerden oluşan üyelerin katılımıyla YÖÇEYDER’in 2 dönemdir başkanlığını sürdüren Hüseyin GİRİŞKEN, görevini Abdülkadir Şen’e devretti.
Derneğin yeni başkanı Abdülkadir Şen, kendisinden önce görev almış yönetim kuruluna, dernek üyelerine, emeği geçenlere ve derneğe destek olanlara teşekkür etti.
Kurulduğu günden bugüne kadar yetim ve öksüz çocuklara eğitim başta olmak üzere farklı alanlarda destek olmaya devam ediyor. 1996 yılında kurulan derneğin, yüzlerce yetim, öksüz çocuk ve ailelerine hizmet verdiğini kaydeden Abdülkadir ŞEN, “Bizi bu göreve layık gören dernek üyelerine teşekkür ediyorum. Biz de devraldığımız bayrağı, yapacağımız çalışmalarla bir üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Yetim ve Öksüz çocuklar için gayretini koymak isteyen tüm hayırseverlere kapımız açıktır. YÖÇEYDER, Yetime ve Öksüzlere hizmet ederek huzur bulunan bir kurum olmaya devam edecektir. Tekrar derneğimize katkı veren hayırseverlere teşekkür ediyorum. Allah yeni yönetimimize muvaffakiyetler nasip etsin” diye konuştu.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 2 =