Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Yenikent uluslararası bisiklet yarışlarının merkezi oldu

Başkan Ekrem Yüce, Camili Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik, Yenikent Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Fikri Arslan ve dernek üyelerini konuk etti.

GÜNCEL
Yenikent uluslararası bisiklet yarışlarının merkezi oldu

Başkan Ekrem Yüce, “Uluslararası bisiklet organizasyonlarıyla bölgenin cazibesini artırıyor, şehrimizin adını dünyaya duyuruyoruz. 17 Mayıs’tan bu yana devam eden bisiklet festivalimiz da hamdolsun büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Hafta sonu gerçekleştirilecek Avrupa Kupası ile yarışlarımız sona erecek. Hemşerilerimize ilgi ve destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Camili Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik, Yenikent Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Fikri Arslan ve dernek üyelerini ağırladı. Bölgeye değer katan yatırım ve organizasyonlar için Yüce’ye plaket takdim eden heyet, 17 Mayıs’ta başlayan Uluslararası Bisiklet Festivali’nin Yenikent bölgesine sağladığı katkılardan duydukları memnuniyeti paylaştı. 

Teşekkür ziyareti

Nazik ziyaretlerinden Camili Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik, Yenikent Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Fikri Arslan ve dernek üyelerine teşekkür eden Başkan Yüce, her alanda eser ve hizmet anlayışıyla çalışma gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Yüce, “Yenikent bölgesinde Avrupa’nın en önemli bisiklet tesisine sahibiz. Uluslararası bisiklet organizasyonlarıyla da bölgenin cazibesini artırıyor, şehrimizin adını dünyaya duyuruyoruz. 17 Mayıs’tan bu yana devam eden bisiklet festivalimiz da hamdolsun büyük bir ilgi ile takip ediliyor. İnşallah başarılı bir şekilde bugünlere taşıdığımız organizasyonları hafta sonu gerçekleştirilecek bisiklette Avrupa Kupası ile sonlandıracağız. Hemşerilerimize ilgi ve destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 9 =