Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

YAVUZ "BİZLERDE BU İNANÇ OLDUKÇA SEÇİM ZAFERİ DE KAÇINILMAZ OLACAKTIR

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz "Biz gücümüzü liderimizden ve davamıza olan inancımızdan alıyoruz.

GÜNCEL
YAVUZ

 Bizlerde bu inanç oldukça seçim zaferi de kaçınılmaz olacaktır." dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz başkanlığında 'Genişletilmiş İl Seçim İşleri Başkanları Toplantısı' gerçekleştirildi. AK Parti Genel Merkezi'nde dün gerçekleştirilen toplantıya il seçim işleri başkanları, il SKM başkanları, il eğitimcileri, il hukukçuları katıldı. Yaklaşık dokuz saat süren toplantıda 14 Mayıs'ta yapılması öngörülen seçim sürecine ilişkin yapılacaklar ele alınırken katılımcıların dile getirdiği soru, görüş ve öneriler üzerine uzun uzun müzakereler yapıldı.

Toplantının sonunda katılımcılara teşekkür eden Yavuz "Erdoğan karşıtlığı üzerinden bir araya gelmiş söyledikleri laftan öteye gidemeyen, her gün başka pazarlıkların masaya geldiği bir muhalefet ile karşı karşıyayız. Ancak biz masa siyaseti değil hizmet siyaseti yapıyoruz. Biz gücümüzü liderimizden ve davamıza olan inancımızdan alıyoruz. Bizlerde bu inanç oldukça seçim zaferi de kaçınılmaz olacaktır." dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 6 =