Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Yatırım yapacağı ilçenin Belediyesine yarım milyonluk makam aracı hediye etti.

PES DOĞRUSU

GÜNCEL
Yatırım yapacağı ilçenin Belediyesine yarım milyonluk makam aracı hediye etti.

PES DOĞRUSU

Sapanca ilçesine yatırım yapacak olan bir işadamının belediye başkanı Aydın Yılmazer’e 430 bin TL’lik son model Audi makam aracı hediye etmesi akıllarda soru işareti bıraktı.

YARIM MİLYAR’A YAKIN
Sapanca ilçesine yatırım yapacak olan bir işadamının, belediye başkanına fiyatı yarım milyon TL’ye yaklaşan son model Audi makam aracı tahsis etmesi gündeme bomba gibi düştü. Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, lüks makam aracını dün teslim alarak kullanmaya başladı. Piyasa fiyatı 430 bin TL’den başlayan Audi A6’sını Sapanca sokaklarında kullanmaya başlayan Yılmazer, işadamına teşekkür etti.

TEŞVİK EDİCİ
Sapanca Belediyesi Basın Servisi konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Sapanca’ ya yatırım yapacak bir iş adamı olan Özgür Ekmekçioğlu Belediye Başkanlığı Makamına araç tahsis edildi” denildi. Açıklamada ayrıca işadamı tarafından yapılan hibenin Sapanca gibi turizm vizyonuna sahip bir ilçe için yatırımları teşvik edici özelliği olduğu da kaydedildi.
 

“KABUL ETMEYECEKTİ AMA…”
Aynı açıklamada Başkan Yılmazer’ in aslında aracı kabul edemeyeceğini belirttiğini ama işadamının bu aracı özellikle makama hibe ettiklerini söylediği de ifade edildi. 430 bin TL’den satılan Audi A6 8 ileri vitesi, triptonik vitesi, 4x4 çekiş sistemi ile tam bir yol canavarı olarak biliniyor. Başkan Yılmazer’in 320 beygirlik yeni makam aracında ise yüksek güvenlikli sürüşten, elektronik yol güvenliğine kadar birçok özelliği bulunuyor.
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz