Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Yaraları Birlikte Saralım

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç yaşanılan depremle ilgili yardım çağrısı yaparak şu açıklamada bulundu.

GÜNCEL
Yaraları Birlikte Saralım

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç yaşanılan depremle ilgili yardım çağrısı yaparak şu açıklamada bulundu.

Mustafa Genç, “Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10'un üzerinde kentte hissedilen 7.4 büyüklüğündeki yıkıcı depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet,yaralılarımıza acil şifalar diliyor, enkaz altındaki vatandaşlarımıza bir an önce sağ salim ulaşılması için dua ediyoruz.
Biliyorum ki yaşadığımız her felakette olduğu gibi içinden geçtiğimiz bu zor günlerden de en büyük gücümüz olan birlik, beraberlik içinde yaralarımızı birlikte saracağız. Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu olarak devletimizin ve milletimizin her zaman yanındayız.

Kışın en yoğun zamanında böyle bir felaketin yaşanması süreci daha da zorlaştırmaktadır. Türk milleti olarak bizim en önemli özelliğimiz zor günlerde tek yürek olarak hareket etmemiz. Yaraların sarılması adına Sakarya Ticaret Borsası ve Ticaret Sanayi Odamız koordinasyonunda bölgeye ulaştırılmak üzere bir yardım çağrısı başlattık. Şu an bölgenin ihtiyacı olan ısıtıcı (tüplü), çocuk bezi, kullanılmamış giysi olmak üzere yardım malzemelerini Ticaret Sanayi odamız kanalı ile toplayarak bölgeye sevk edeceğiz. 1999 depremini yaşamış insanlar olarak tüm halkımızın bu çağrıya katılmalarını talep ediyorum. Bu konuda borsamız yada sanayi odamız ile iletişime geçip destek olabilirler.

Çok çok üzgünüz.Rabbim milletimizi her türlü felaketten korusun.” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz