Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulundan ‘Doğaya Dokunuş’ Fotoğraf Sergisi

Serdivan ilçesindeki Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu tarafından minik öğrencilerin doğadaki etkinliklerini yansıtan ‘Doğaya Dokunuş’ fotoğraf sergisi büyük beğeni topladı.

İLÇELER
Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulundan ‘Doğaya Dokunuş’ Fotoğraf Sergisi

Öğrencilerin doğada güzel vakit geçirmeleri ve doğadaki varlıkları yakından tanımalarının amaçlandığı Değerli Doğam Projesi kapsamında yapılan etkinliklerde çekilen fotoğraflar Agora AVM’de gerçekleştirilen bir sergiyle sunuldu.

Sergiyi öğrenciler açtı

Serdivan Kaymakamı Ali Candan, geçmişdönemlerdeSAÜ Hukuk Fakültesi Dekanlığı veTürkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunan, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Halil Kalabalık, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Atilla Görgün ve Halil Dursun, Sakarya Öğretmenevi Müdürü Levent Kobya ile öğretmenler, öğrenciler ve velilerin katıldığı serginin açılışını minik öğrenciler sergiye katılan davetlilerle birlikte yaptılar.

Açılışta bir konuşma yapan Serdivan Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu Müdürü Seyhan Kalabalık serginin okullarında yürüttükleri Değerli Doğam projesi kapsamında yapılan bir etkinlik olduğunu ifade ederek oyun oynamak yada resim yapmak için malzeme satın almaya gerek olmadığını belirtti. Doğada bulunan taş, dal, yaprak, ot, kum vb. malzemelerin oyun oynamak ve resim yapmak için kullanılabileceğine dikkat çeken okul müdürü Seyhan Kalabalık,sergideki fotoğrafların çerçevelerinin de geri dönüşüm malzemeleri koli kartonları ve kumaş parçalarından yapıldığını vurguladı.

Ziyaretçilerin beğenilerini ifade ettiği ‘Doğaya Dokunuş’ fotoğraf sergisinde minik öğrenciler ve aileleri ortaya koydukları güzel çalışmalarla büyük gurur yaşadılar.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 2 =