Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Ulaşım filosuna 11 yeni otobüs

Başkan Toçoğlu"Sakarya'ya hayırlı olsun"

GÜNCEL
Ulaşım filosuna 11 yeni otobüs

Başkan Toçoğlu"Sakarya'ya hayırlı olsun"

Ulaşım altyapısını güçlendirmeye dönük çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Başkan Toçoğlu, şehre yeni bir müjde daha verdi. Toçoğlu, “Ulaşım filomuzu 11 yeni otobüs ile güçlendiriyoruz. Sakarya’ya hayırlı olsun” dedi.

“HAYIRLI OLSUN”
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, şehrin ulaşım altyapısını güçlendirme çalışmalarının aralıksız sürdüğünü ifade etti. Ulaşım Master Planı verileri doğrultusunda Sakarya’nın ulaşım geleceğine önemli katkılar sunduklarına vurgu yapan Başkan Toçoğlu, yeni bir müjdeyi de kamuoyu ile paylaştı. Toçoğlu: “Ulaşım filomuzu 11 yeni otobüs ile güçlendiriyoruz. Sakarya’ya hayırlı olsun.”

YENİ ADIMLAR YOLDA
Yeni araçlar ile şehir içi ulaşım ağına önemli bir destek sunacaklarını da açıklamalarına ekleyen Başkan Zeki Toçoğlu, “Çevre dostu ve teknolojik donanımı yüksek 11 yeni otobüs ile ihtiyaç duyulan hatlarımıza da destek sağlamış olacağız. Toplu taşıma hizmetleri konusunda hemşerilerimizi daha verimli ve etkili hizmetlerle buluşturmak için çalışıyoruz. Önümüzdeki süreç içinde gerek ulaşım hatlarında başlatacağımız yenilikler gerekse de yeni adımlarla ulaşım geleceğimizi garanti altına alacağız” diye konuştu.

ULAŞIM GELECEĞİNE GARANTİ
İhale hazırlıklarının sürdüğü yeni ulaşım hamleleri ile ilgili gelişmeleri de kısa süre içerisinde paylaşacaklarını kaydeden Toçoğlu, “Yeni kavşaklar, duble yollar, köprüler, bağlantı yolları ve sıcak asfalt çalışmalarıyla Sakarya’nın ulaşım altyapısını Büyükşehir’in güçlü hizmetleriyle buluşturuyoruz. Ulaşım filomuza dahil ettiğimiz yeni araçlarla da şehir içi ulaşımına önemli destekler sağlıyoruz. Sakarya’nın bugünden geleceği için çalışıyoruz. İnşallah ulaşımda atacağımız yeni adımlarla Sakarya’nın geleceği garanti altında” ifadelerini kullandı.
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 8 =