Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Türker Ergül'den Bayram Mesajı

"Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik En Üst Seviyede Yaşansın"

GÜNCEL
Türker Ergül'den Bayram Mesajı

"Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik En Üst Seviyede Yaşansın"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya Milletvekili Adayı Türker Ergül, Kurban Bayramı’nın ülkemize, milletimize ve Sakarya halkımıza huzur, birlik, kardeşlik ve barış getirmesi dileğinde bulunurken, milletimize büyük acılar yaşatan terör olaylarının bir an önce bitmesini istedi.

MHP’nin genç milletvekili adayı Ergül, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında, tüm İslam Alemi’nin bayramını kutladı.

Birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının en üst seviyede yaşandığı bir Kurban Bayramı'na daha hep birlikte ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşadıklarını belirten Türker Ergül mesajında şu görüşlere yer verdi:

Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. İyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı bu özel ve önemli günlerimizin; kin, nefret ve düşmanlık gibi kötü duyguların köreltildiği, dostluk ve kardeşlik bağlarının daha da pekiştirildiği güzel günleri getirmesini dilerim.

Bu duygu ve düşüncelerle; milli birlik ve dayanışma duyguları içerisinde coşku ve sevincimizin artarak devam etmesi dileklerimle, Sakaryalı hemşerilerimizin Kurban Bayramını tebrik eder, selam ve saygılar sunarım.” 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
8 + 1 =