Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Trabzonlular Derneği'ne ziyaret

Trabzonlular Derneği'ni ziyaret eden Ahde Vefa Grubu Başkanı Mükerrem Koç, "Her zaman biriz, her zaman beraberiz. Şehrimizi, ülkemizi, devletimizi ve de milletimizi çok seviyoruz" dedi.

GÜNCEL
Trabzonlular Derneği'ne ziyaret

Sakarya Trabzonlular Derneği, Ahde Vefa Grubu üyelerini dernek binasında misafir etti. Trabzonlular Dernek Başkanı Fehmi Çelebi, "Şehrimizin kıymetli işadamları ve bürokratlarının oluşturduğu Ahde Vefa Grubu'nu misafir etmekten dolayı çok mutluyuz. Kendilerini ve çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarında da kendilerine başarılar diliyorum" dedi.

DERNEKLER ÖNEMLİ

Ahde Vefa Grubu Başkanı Mükerrem Koç da, "Hemşehri dernekleri gerek kültürlerin yaşatılması, gerekse şehrimizde birlik ve beraberliğin tesisi açısından büyük önem arz ediyor. Bugün burada bizleri misafir eden Trabzonlu kardeşlerimize Başkanımız Fehmi Çelebi nezdinde teşekkür ediyorum. Her zaman biriz, her zaman beraberiz. Şehrimizi, ülkemizi, devletimizi ve de milletimizi çok seviyoruz" ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 7 =