Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

TOPÇA Esnafından Öztürk’e Teşekkür

Başkan Öztürk’e plaket takdim ettiler.

GÜNCEL
TOPÇA Esnafından Öztürk’e Teşekkür

Başkan Öztürk’e plaket takdim ettiler.

Erenler Toptancılar Çarşısı (TOPÇA) Dernek Başkanı Mehmet Bilgin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü ziyaret ederek plaket takdim ettiler.
 

Öztürk’e Teşekkür
Başkan Öztürk’ü makamında ziyaret ederek Erenler Belediyesi olarak TOPÇA ’ya yapılan hizmetler ve desteklerden dolayı Öztürk’e plaket takdim eden TOPÇA Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bilgin konuşmasında; “Biz 2011 yılında göreve geldik. Bundan kısa bir süre sonra sizi TOPÇA’ya davet ederek fikir alışverişinde bulunduk. Topçamızı Erenlerimize yakışır bir hale getirmek için güç birliği ederek çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Mesleğimizle ilgili olmayan arkadaşlarımıza başka bir yere taşınmaları için rica ettik. Yavaş yavaş gitmeye başladılar. Çarşımızın şuanda doluluk oranı yüzde yüz. Çarşımızda bir yıldır perakende müşteri alışverişi ’de başladı. Ekibiniz ile birlikte taleplerimize anında müdahale ederek sorunlarımızı giderdiniz. Çarşımızı, gerek sıkıntılarımızı gidererek gerekse çevre düzenleme çalışmaları ile Erenler ilçemize yakışır bir hale getirmemizde bize desteklerinizden dolayı çarşı esnafı ve yönetim kurulumuz adına size çok teşekkür ediyoruz” dedi.

“TOPÇA Özüne Dönüyor”
Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ise TOPÇA’nın ismi ile anıldığı gibi Toptancılar Çarşısı olması yönünde alacağınız kararlarda her türlü destekçiniz olacağınızı söylemiştik. Topça her meslek grubundan işyerlerinin olduğu bir site haline dönüşmüştü. Topça’yı özüne döndürmek lazım demiştim ki şu an döndüğünü görüyorum. Marifet iltifata tabidir. Siz bu konuda iyi çalışmalar yaptınız. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da doğru işler yapılacağı müddetçe her zaman yanınızda olacağım” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz