Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Toçoğlu 'Sözümüzü yerine getirdik'

Karaçay Köprüsü de Asfalt da Tamam

GÜNCEL
Toçoğlu 'Sözümüzü yerine getirdik'

Karaçay Köprüsü de Asfalt da Tamam

Büyükşehir Belediyesi Geyve ilçesindeki köprü yapım ve asfaltlama çalışmalarını tamamladı. Başkan Toçoğlu; “Altyapı çalışmalarının yapıldığı bölgeleri asfaltladık. Yeni Karaçay Köprüsü’nü trafiğe açtık. Hemşerilerimize vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz, hayırlı olsun.”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Geyve ilçesinde başlatılan asfalt çalışmalarının tamamlandığını açıkladı. Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak yeni dönem asfalt programımız kapsamında yaklaşık 25 milyonluk bir ihale gerçekleştirdik. Programımıza devam ediyoruz. Ekiplerimiz Geyve ilçemizdeki çalışmalarını tamamladı. Altyapı çalışmalarının sona erdiği yaklaşık 10 kilometrelik güzergahta gerekli düzenlemeleri yaptık ve bölgeleri asfaltladık. 2,5 milyonluk çalışmalarımız kapsamında yaklaşık 15 bin ton asfalt kullandık. İnşallah kısa süre içerisinde altyapı çalışmaları tamamlanacak bölgeleri de asfaltlayacağız. Hemşerilerimizin bu konuda hiç şüphesi olmasın” dedi.

1,6 Milyonluk Yeni Köprü
Geyve Karaçay Köprüsü’nün de trafiğe açıldığını belirten Toçoğlu, “Geyve ilçemizin girişinde bulunan ve selde hasar gören eski köprüyü yıkmıştık. Hamdolsun kısa süre içerisinde de Karaçay üzerine modern bir köprü kazandırdık. 1,6 milyonluk yatırımla Geyvemize yakışır modern bir köprü inşa ettik. 26 metre uzunluğunda ve 22 metre genişliğinde olan köprümüz trafiğe açıldı, hayırlı olsun. İnşallah ilçelerimiz ve şehrimiz için hemşerilerimizle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz