Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Toçoğlu'ndan Ferizlililere teşekkür

"Ferizli yüzde 59’luk destekle yola devam dedi"

GÜNCEL
Toçoğlu'ndan  Ferizlililere teşekkür

"Ferizli yüzde 59’luk destekle yola devam dedi"

Ferizli’nin Geleceğine Güçlü Hizmetler
Ferizli Belediyesi Başkanı Ahmet Soğuk ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Ferizli’ye 60 kilometre uzaklıktan Sapanca’nın suyunu ulaştırdık. Yeni bir depo ve 8 kilometrelik içmesuyu hattı inşa ettik. Böylece 11 mahallemizi daha sağlam altyapı sorunsuz içmesuyuyla buluşturduk. Sakarya’nın tamamı için hedefimiz aynı; bol ve temiz içmesuyu” dedi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ile bir araya geldi. Ferizli Belediyesi’nde gerçekleşen ve SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş ile Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan’ın da hazır bulunduğu görüşmede ilçede tamamlanan projeleri değerlendiren Başkan Toçoğlu, 7 Haziran Genel Seçimlerinde elde edilen oy oranı için de Ferizlililere teşekkür etti.

Su Sorununa Kesin Çözüm
Büyükşehir Belediyesi’nin güçlü hizmet elini tüm ilçelere uzattıklarının altını çizen Başkan Toçoğlu, “İlçemizde başlattığımız içmesuyu hattı ve depo çalışmalarımızı tamamladık. Sapanca Gölü’nden temin ettiğimiz içmesuyunu 60 kilometrelik mesafe kat ederek bu bölgemize ulaştırdık. Bunun yanı sıra ilçemize içmesuyu deposu ve 8 kilometrelik içmesuyu hattı inşa ettik. Bu çalışma kapsamda Ferizli’ye bağlı Ağacık, Kusca, Bakırlı, Nalköy, Teberik, Sarıahmetler, Doğancı, Konuklu, Çiftlik, Tokat ve Ceylandere Mahalleri’nin su sorununu çözüme kavuşturduk.  Her zaman ifade ediyoruz; bizim önceliğimiz bol ve temiz içmesuyudur” diye konuştu. 

İçmesuyu Yetersizliğine Son
Ferizli’de hayata geçirilen altyapı yatırımları ile ilgili detayları da paylaşan Başkan Zeki Toçoğlu, “Ferizli ve Kaynarca’yı içerisine alan bölgede içmesuyu yetersizliği yaşayan 14 mahallemiz Sapanca Gölü’nün suyuyla buluştu. Daha önce bu bölgelerimizde uzun yıllardır devam eden bir içmesuyu sorunu yaşanıyordu. Bu sorunu yeni Büyükşehir Yasasının daha ilk yılında çözüme kavuşturduk. Kuzey bölgemize Büyükşehir’in güçlü hizmet eliyle temiz içmesuyunu ulaştırdık” ifadelerini kullandı.

Ferizli’den Güçlü Destek
Başkan Toçoğlu açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “Büyükşehir Belediyesi’nin güçlü hizmet elini tüm ilçelerimize uzatmaya devam edeceğiz. İlçelerimizim daha modern hale getirebilmek için yatırımlarımız artarak devam edecek. Ferizlili hemşerilerimiz son Genel Seçimlerde yüzde 59’luk büyük bir destekle daha iyisi için yola devam dedi.  İlçelerimizin geleceğini güvence altına almak için çalışmalarımıza durmadan devam edeceğiz. Ferizli Belediyemize, ilçe teşkilatımıza, gençlik ve kadın kollarımıza ve meclis üyelerimize tüm çalışmaları için teşekkür ediyoruz.”

İşbirliğimiz Devam Edecek
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun öncülüğünde ilçede birçok yatırımın hayata geçirildiğini kaydeden Ferizli Belediyesi Başkanı Ahmet Soğuk ise, “Büyükşehir Belediye Başkanımız ile ilçemizde birçok yatırım gerçekleştirdik. Yeni dönem için planladığımız birçok proje de söz konusu. Hedefimiz hizmetlerle büyüyen Ferizli’dir. Büyükşehir Belediyesi’nin destekleri ile hemşerilerimizin taleplerini yerine getirmeye devam edeceğiz. El ele vererek Ferizli’nin geleceğini kuracağız” diye konuştu.
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz