Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

TEVER’DEN MİTİNG TEŞEKKÜRÜ

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 23 Nisan Pazar günü Sakarya’ya gerçekleştirdiği ziyarette ilişkin bir teşekkür mesajı yayımladı.

GÜNCEL
TEVER’DEN MİTİNG TEŞEKKÜRÜ

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 23 Nisan Pazar günü Akyazı Spor Kompleksi’nde gerçekleşen açılış töreni mitingine katılım gösteren tüm Sakaryalılara teşekkür etti.
İl Başkanı Tever, vatandaşların 21 yıldır olduğu gibi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı miting günü de bağrına bastığını ve tarihi bir gün yaşadıklarını ifade ederek şu açıklamalarda bulundu: “Sakarya, 23 Nisan günü çifte Bayram yaşamıştır. Akyazılılar dünya lideri, mazlumların umudu, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı heyecan ve coşku içerisinde bağrına basarak, en iyi bir şekilde ağırlamıştır. Çok kısa bir süre zarfında tüm hazırlıklarımızı tamamlayarak başta yollarda olmak üzere bu sevgi selini oluşturmamız, hemşehrilerimizin Sayın Cumhurbaşkanımıza olan güveninin ve sevgisinin en net göstergesi olmuştur. Daha önceleri hep şehir merkezinde Demokrasi Meydanı’nda bu sevgi selini oluşturmuştuk. Her seçim döneminde bizlere çok büyük destek veren Marmara Bölgesi’ndeki ilçeler arasında her zaman birinci ilçe olan Akyazı’mıza bir sözümüz vardı. Bunu da büyük bir ilçe mitingi ile yerine getirmiş olmanın mutluluğu içerisindeyiz.
Resmi rakamlara göre açılış törenimize toplamda 40 Bin vatandaşımız katılım sağlamıştır.  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ilk günkü aşkla, heyecanla ve büyük bir coşkuyla karşılayan, şehrimizin en uzak mahallelerinden gelerek, açılış törenine katılan başta teşkilat mensuplarımız olmak üzere sivil toplum kuruluşlarımıza, ilgili bürokratlarımıza, medya mensuplarımıza, emniyet güçlerimize, sağlık çalışanlarımıza, basın mensuplarımıza ve tüm hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sakaryalılar yine bir tarih yazmıştır. Akyazı Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi Açılış Töreni ve Arifiye’de Altay Tankı’mızın orduya teslim töreni Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle gerçekleşmiş oldu. Bizim siyasetimiz eser, icraat ve hizmet siyasetidir anlayışı bu vesileyle Sakarya’mızda bir kez daha vuku bulmuştur. Açılış törenine katılım, yaşanan coşku ve heyecan, Sakaryalı hemşerilerimizin Cumhur İttifakına ve Sayın Cumhurbaşkanımıza duyduğu saygıyı ve teveccühü bir kez daha açıkça göstermiştir ” dedi.

 

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
3 + 4 =