Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Temizel'in hedefi altın

Gürcistan’ın başkenti Tiflis şehrinde bugün başlayacak Avrupa Karate Şampiyonasında mücadele edecek olan Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcusu Yusuf Eren Temizel ve altın madalya arayacak.

SPOR
Temizel'in hedefi altın

Gürcistan’ın başkenti Tiflis şehrinde bugün başlayacak Avrupa Karate Şampiyonasında mücadele edecek olan Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcusu Yusuf Eren Temizel mindere çıkacak. Sporcusuna güvendiğini belirten Teknik Direktör Nurkan Kayacık, “Uluslararası arenada  almış olduğu başarılar ile bizleri gururlandıran Yusuf Eren Avrupa Şampiyonasında kürsüye çıkacağına inanıyoruz. Hazırlıklarımızı tamamladık,başarılı bir kamp süreci geçiren Temizel zirve ye çıkarak Ülkemize Altın madalya kazandıracaktır.
Bu tür organizasyonlarda aldıkları sonuçlarla ile bizleri gururlandırmaya devam eden sporcumuz Avrupa Şampiyonasında güzel sonuç alacağına güvenimiz tam” dedi. 
ŞAMPİYONLUK
Milli karateci Yusuf Eren Temizem, şampiyonada altın madalya alacağına inandığını söyledi. Temizel, “Çok güzel hazırlık dönemi geçirdim, elimden gelenin en iyisini yapacağım.
Kendime güveniyorum hedefim Zirve bunun için gerekli mücadele mi vereceğim 
Destek olan başta kulüp antrenörlerim, ailem, takım arkadaşlarım ve Hendek Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu’na çok teşekkür ederim” dedi

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 5 =