Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Temizel Dünya Şampiyonası Öncesi Kampta

Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcusu Yusuf Eren Temizel, 26 – 30 Ekim tarihleri arasında Konya’da yapılacak olan Ümit Genç U21 Dünya Şampiyonası için Erzurum Yakutiye Sporcu Kamp Eğitim Merkezinde kampa girdi.

SPOR
Temizel Dünya Şampiyonası Öncesi Kampta

Konyada

Sayısız başarılara imza atan Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcusu Yusuf Eren Temizel, Konya’da düzenlenecek olan Ümit Genç U21 Dünya Şampiyonasında+76’kg Genç Erkekler Kategorisinde Ülkemizi ve Hendek’i temsil edecek. 26-30 Ekim tarihleri arasında Konya’da yapılacak olan şampiyona öncesinde Erzurum Yakutiye sporcu kamp eğitim merkezinde40 gün sürecek olan kampa giren Yusuf Eren Temizel,yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürerek zirveye çıkmayı hedefliyor.

Babaoğlu: Başarılar Diliyorum

Konya’daki Dünya Şampiyonası öncesi kampa giren Yusuf Eren Temizel’e güvendiğini söyleyen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “ Konya’da Ülkemizi ve ilçemizi temsil edecek olan sporcumuzun başarılı olacağına eminim. Yüzümüzü güldürecek inşallah. Her zaman söylediğimiz gibi spora ve sporcuyadesteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Şampiyonada sadece ilçemizi değilÜlkemizi temsil edecek olan tüm sporcularımıza ayrı ayrı başarılar diliyorum” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz