Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Taraklı’da Hayat Boyu Öğrenme Heyecanı

Hayat boyu öğrenme kültürünün geliştirilmesi, tanıtılması ve yaygınlaştırılması amacıyla ülke genelinde kutlanan 1-7 Haziran Hayat Boyu Öğrenme Haftası, Taraklı’da Kaymakam Halis Hacıismailoğlu,Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı,İlçe Milli eğitim Müdürü Serkan Korkmaz daire müdürleri, usta öğretici, kursiyer ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla Taraklı’da da gerçekleştirildi.

GÜNCEL
Taraklı’da Hayat Boyu Öğrenme Heyecanı

Taraklı Halk Eğitim Merkezi bahçesindeki program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.Taraklı Halk eğitim Merkezi Müdürü Timuçin Çetiner kurslar hakkında bilgi verdi.
Kursiyerlere Kaymakam halis Hacıismailoğlu, Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ve İlçe Milli eğitim Müdürü Serkan Kokmaz tarafında sertifikaları verildi.
Programda müzik dinletisi gerçekleştirildi


  Kurdele kesildi
Program sonunda Kaymakam Halis Hacıismailoğlu,belediye Başkanı İbrahim Pilavcı,İlçe Milli eğitim Müdürü Serkan Kokmaz ve protokoldekiler kurdele kesimiyle Halk Eğitim Merkezi içerisinde yer alan serginin açılışını gerçekleştirdi. Bez dokuma, el sanatları, dikiş,nakış ve resim kursları gibi birçok alanda kursiyerlerin çalışmalarının beğeniye sunulduğu sergide ikramlarda bulunuldu.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 1 =