Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

SUBÜ ve Tümosan’dan Ar-Ge odaklı toplantı

SUBÜ tarafından Tümosan’a bir ziyaret gerçekleştirilerek yapılabilecek Ar-Ge çalışmalarına ilişkin görüşmeler gerçekleştirildi.

GÜNCEL
SUBÜ ve Tümosan’dan Ar-Ge odaklı toplantı

SUBÜ tarafından Tümosan’a bir ziyaret gerçekleştirilerek yapılabilecek Ar-Ge çalışmalarına ilişkin görüşmeler gerçekleştirildi.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) tarafından Tümosan’a ziyaret gerçekleştirildi. SUBÜ heyetinde Nehir Teknokent Genel Müdürü ve Yaşam Boyu Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (SAYEM) Müdürü Doç. Barış Boru, Mesleki ve Teknik Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (MESTEM) Müdürü Prof. Dr. Sezgin Kaçar, Teknoloji Transfer Ofisi Müdürü Prof. Dr. Murat Çankaya ve Teknoloji Yarışmaları Koordinatör Yardımcısı Araştırma Görevlisi Muhammed Telçeken yer aldı. Ziyarette Tümosan Ar-Ge merkezinde bir toplantı gerçekleştirilerek şirketin yaptığı Ar-Ge çalışmalarına ilişkin bilgi alındı. SUBÜ’nün sorunlara çözüm üretmeyi hedefleyen Ar-Ge çalışmaları doğrultusunda iş dünyası ile yaptığı ve yapabileceği çalışmalar üzerinde duruldu. Tümosan’ın ilgi alanları içerisindeki Ar-Ge çalışmalarına SUBÜ’nün ilgili birimleriyle nasıl katkılar sunabileceği konusunda görüşmeler gerçekleştirildi. SUBÜ heyetini karşılayan Tümosan heyetinde Teknoloji ve Mühendislik Grup Müdürü Volkan Gün, Proje Yönetimi Müdür Vekili Taha Faideci, Elektrik-Elektronik Sistemleri Müdürü Eren Deniz, Tarım Araçları Tasarım Müdürü Ali Rıza Türkçüler, Elektrik-Elektronik Sistemleri Müdür Yardımcısı Uğur Bekkaya, Ar-Ge Merkezi ve Teşvikli Projeler Uzmanı Esra Karabulut ve Sistem Mühendisi İbrahim Yıldırım yer aldı. Toplantıda Tümosan’dan bir heyetin de kısa süre içerisinde SUBÜ’ye ziyaret gerçekleştirmesi noktasında görüş birliğine varıldı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 4 =