Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

SUBÜ’de Ramazan Bayramı buluşması

SUBÜ’nün akademik ve idari personelleri, Ramazan Bayramı’nın ardından ilk mesai gününde düzenlenen Geleneksel Bayramlaşma Programında bir araya geldi.

GÜNCEL
SUBÜ’de Ramazan Bayramı buluşması

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) akademik ve idari personelleri, Ramazan Bayramı’nın ardından ilk mesai gününde düzenlenen Geleneksel Bayramlaşma Programında buluştu. Spor Bilimleri Fakültesi’nde bir kokteyl ile gerçekleştirilen buluşmada Rektör Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, personellerin bayramını tek tek tebrik etti. Personeller ise bir araya gelerek bayramlaştı.

Kenetlenmemizi sağlıyor
Temelleri samimiyet ve karşılıklı hoşgörü üzerine atılan bir üniversite ortamı oluşturduklarını vurgulayan SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, “Üniversitemizin temelini oluşturan kadromuzun sayesinde yeni gelen arkadaşlarımız da hemen uyum sağlıyorlar. Huzurlu bir çalışma ortamı yapılan işleri de olumlu yönde etkiliyor ve etkin bir iş yapma mekanizması ortaya çıkarıyor. Toplum olarak kenetlenmemizi sağlayan bayramlar üniversitemizdeki kaynaşmaya da pozitif yönde etki ediyor ve kurumsallaşma yolundaki adımları çok daha güçlü hale getiriyor. Biz fırsat buldukça bir araya gelmeye ve yeni yeni oluşan güzel geleneklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 4 =