Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

STB 'den Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce' ye iadei ziyaret

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, Meclis Başkanı Bekir Uztürk Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Taşkıran, Nizamettin Sarı ve Yönetim Kurulu Üyesi Şamil Tantaoğlu Başkan Ekrem Yüce’yi makamında ziyaret etti.

GÜNCEL
STB 'den Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce' ye iadei ziyaret

Ziyarette Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade ederek, şehre kazandırdığıtarım projeleri için Başkan Ekrem Yüce ve ekibine teşekkür etti.

Sakarya Ticaret Borsasının lobi faaliyetleri kapsamında kurumlar arası diyalog ve işbirliği çalışmalarına önem verdiklerinin altını çizen Başkan Ekrem Yüce, SakaryaTicaret Borsası ile her zaman işbirliği yapmaya hazır olduklarını belirtti.Başkan Ekrem Yücesanayi ve tarım kenti olan Sakarya’da Sakarya Ticaret Borsasının üstleneceği çalışmalardabaşarılar diledi. Başkan Genç ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyarette Sakarya’da ekilmemiş bir karış tarım alanı kalmamasıgerektiğini vurgulayan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç “Yerel yönetimlerin şehrin değerlerine sahip çıkması bizim için çok önemli. Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’nin şehrimize yapmış olduğu tarımsal faaliyetler takdire şayan. Sakarya’nın sanayinin yanısıra tarım şehri olarak anılması için başkanımız önemli bir fırsat. Sakarya Büyükşehir Belediyemiz ile ortak projelerde çalışmaktan gurur duyarız.Kurumsal işbirliğimizin önemi bizim için çok büyük Yerel yönetimlerle birlik ve beraberlik için yapılan her çalışmada Sakarya Ticaret Borsası olacaktır.Bundan sonraki süreçte başkanımızın görüş ve önerilerine sık sık başvuracağız.” İfadelerini kullandı.

Ziyaret iyi dilek ve temenniler ile sona erdi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 7 =