Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Şöleni Belediye yapacak

Bilge Hastanesi’nden ücretsiz sünnet jesti

GÜNCEL
Şöleni Belediye yapacak

Bilge Hastanesi’nden ücretsiz sünnet jesti

Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer ve Kültür Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Özkan Gümülcineli, Bilge Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Kartal’ı ziyaret etti.

Adapazarı Belediyesi Kültür ve Soyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, Adapazarı Belediyesi tarafından yapılacak sünnet şöleninde çocukları ücretsiz sünnet edecek  Bilge Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Kartal’ı ziyaret ederek teşekkür etti. Sezer, Bilge Hastanesi’nin kendilerine her yıl böyle bir jest yaptığını ifade ederek, “Belediyemize bu yıl müracaat eden 100 çocuk Bilge Hastanemiz tarafından ücretsiz sünnet edilecek. Hastanemiz Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Kartal, bize bu konuda her zaman destek olarak şehrin çocuklarına da sahip çıkmıştır. Bu nedenle kendisine gerek Başkanımız adına gerekse tüm sünnet olacak aileler adına teşekkür ediyorum.”dedi.
BİZİM DE ÇOCUKLARIMIZ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Opr. Dr.İsmet Kartal,”Belediyemizin uğraş vererek halkımız için yaptığı bu hizmete bizde Bilge Hastanesi olarak destek olmak istedik. Bu çocuklar hepimizin çocukları. Şimdiden Sünnet Şöleni’nin hayırlı olmasını diliyorum”dedi.Adapazarı Belediyesi Sünnet Şöleni 26 Ağustos Cuma günü SAAT: 17.00’de Çark Mesire’de yapılacak.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
8 + 2 =