Şoförlerin rotası Meclis
Sakarya Şoförler cemiyet Başkanı Yusuf İlkhun; beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri TBMM'de hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.
GÜNCEL![Şoförlerin rotası Meclis](https://sakaryahaberleri.com/resimler/haberler/2023/07-17/soforlerin-rotasi-meclis-mini.jpg)
![](resimler/haberler/2023/07-17/soforlerin-rotasi-meclis-18191.jpg)
Genel seçimlerin ardından Sakarya'daki başta sivil toplum kuruluşları olmak üzere meclis de görev alan Milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Sakarya Şoförler Cemiyeti başkanı Yusuf İlkhun, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri; Aykut Saban, Yusuf Haldızoğlu, Hikmet kaba, Basri Kaya, Orhan Altay ve Emre Karaman'dan oluşan heyet çeşitli temaslar da bulundu. TBMM'de milletvekilleri ziyaret eden heyet Mecliste AK Parti Sakarya Milletvekilleri; TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Çiğdem Erdoğan Atabek, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Lütfi Bayraktar, TBMM Bayındırlık, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ertuğrul Kocacık , TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi Murat Kaya'yı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
![](resimler/haberler/2023/07-17/soforlerin-rotasi-meclis-18190.jpg)
![](resimler/haberler/2023/07-17/soforlerin-rotasi-meclis-18189.jpg)
Yorum Ekle
Adınız / RumuzYorumunuz