Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Sevilen Eğitimci İbrahim Akdeniz korkuttu

Sakarya eğitim camiasının sevilen okul müdürlerinden İbrahim Akdeniz hafta sonunda Hendek Yağbasan Köyündeki evinde geçirdiği kalp krizi sonrası Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

GÜNCEL
Sevilen Eğitimci İbrahim Akdeniz korkuttu

İki damarında tıkanıklık tespit edilen ve anjiyo yapılan sevilen eğitimci İbrahim Akdeniz’in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. SEAH Merkez Kampüsü Kardiyoloji Servisinde tedavisi devam eden Akdeniz’e Perşembe günü ikinci bir anjiyo yapılacağı belirtildi.

Türk Eğitim-Sen Sakarya Şubesinde uzun yıllar sendikacılık yapan İbrahim Akdeniz,Serdivan İlçesindeki Mehmet Zorlu İlkokulu kurucu müdürlüğünün yanısıra,Dağdibi Berna Yılmaz İlkokulu ve Şehit Mustafa Özen İlkokulunda uzun yıllar okul müdürlüğü görevlerinde bulundu. Üç yıl önce emekliye ayrılan sevilen eğitimci öğrencilerden fazla ayrı kalamayarak geçtiğimiz yıl Özel Bilnet İlkokulunda çok sevdiği öğretmenliğe geri döndü.

Arifiye Öğretmen Lisesi 1981 mezunu olan İbrahim Akdeniz’in rahatsızlığını duyan okul arkadaşları, meslektaşları ve sevenleri hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundular. Kitap okuma konusunda çevresinde büyük takdir gören eğitimci İbrahim Akdeniz hastane odasında da kitaplarını yanından hiç ayırmıyor.Genel sağlık durumunun çok iyi olduğunu ifade eden eğitimci İbrahim Akdeniz tedavi gördüğü Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinin doktorlarına, hemşirelerine ve tüm personeline, hastalığı sürecinde kendisini yalnız bırakmayan dostlarınaçok teşekkür etti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 1 =