Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Serdivan'ın Mansur'u "Aydoğan Arslan"

Seçim çalışmaları kapsamında 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesinde "Serdivan'ın Mansur'u' sloganıyla yola çıkan Cumhuriyet Halk Partisi Serdivan Belediye Başkan Adayı Dr. Aydoğan Arslan ziyaretlerine hız verdi.

GÜNCEL
Serdivan'ın Mansur'u

Serdivan Belediye Başkan Adayı Dr. Aydoğan Arslan seçim çalışmaları kapsamında Beşköprü Mahallesi esnafı ve sanayi sitesi esnafını ziyaret etti.

Seçimler için uzun zamandır çalıştıklarını vurgulayan Arslan: “Çözüm odaklı projelerle geliyoruz. Çünkü hepimiz bu şehirde yaşıyoruz” dedi. 31 Mart Yerel seçimleri kapsamında Beşköprü Mahalle esnafını ve sanayi sitesi esnafını ziyaret eden Arslan, istek ve talepleri dinlerken projeleri hakkında da bilgiler verdi.

"Serdivan gerçek hizmeti hak ediyor"

Ziyaret ettiği esnaflar tarafından büyük teveccüh gören Başkan adayı Arslan: “Serdivan da çözüm bekleyen birçok sorun var.  Sorunların çözümü için projelerimiz hazır. Serdivan gerçek hizmeti hak ediyor. Yıllarca ötelenmiş sorunlarına kalıcı çözümler üretecek kadrolarımız hazır projelerimiz hazır“ diye belirtti.

Teşekkür etti

Cumhuriyet Halk Partisi Serdivan Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan son olarak Sakarya Gümüşhaneliler Kültür ve Dayanışma Derneğine ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında yapılan açıklamada, derneğin misafirperverliğinden ötürü teşekkürlerini ileten Arslan, Dernek Başkanı Özkan Pala ve yönetim kurulu üyelerine hassasiyetlerinden dolayı minnettarlığını dile getirdi. Arslan yaptığı açıklamada; “Ziyaretlerimiz kapsamında bu akşam da şehrimizin değerli sivil toplum kuruluşlarından Sakarya Gümüşhaneliler Kültür ve Dayanışma Derneğine gerçekleştirdik. Bizleri en iyi şekilde ağırlayan Dernek Başkanımız Özkan Pala, yönetim kuruluna ve değerli üyelerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
3 + 9 =