Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Serdivan’da Temizlik Var

Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, “Mahallemde Temizlik Var” sloganıyla başlatılan çalışmaya değinerek, “Mahallelerimizde rutin temizlik faaliyetlerinin dışında kapsamlı bir temizlik çalışması başlattık” dedi

İLÇELER
Serdivan’da Temizlik Var

ÜÇ MÜDÜRLÜK SAHADA
Serdivan Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ve de Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler mahallelerde detaylı temizlik çalışması başlattı. “Mahallemde Temizlik Var” sloganıyla gerçekleştirilen çalışmalara Beşköprü Mahallesi’nden başlandı. Sokak sokak gezen ekipler çevre temizliğinin yanı sıra moloz benzeri atıkların kaldırılması, çim biçme, ilaçlama gibi faaliyetlerde bulunuyor. Beşköprü’de detaylı çalışmalar yürüten ekibin bir sonraki durağının Otuzikievler Mahallesi olacağı öğrenildi.
DETAYLI TEMİZLİK
Çalışmalarla ilgili bilgi veren Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, “Mahallelerimizde rutin temizlik faaliyetlerinin dışında kapsamlı bir temizlik çalışması başlattık. Gerek vatandaşlarımızdan gelen şikâyetler gerekse saha ekibimizin gözlemleri neticesinde görüntü kirliliği oluşturan tüm unsurları ortadan kaldırıyoruz. İnşallah kısa sürede 24 mahallemizin tamamında bu çalışmayı gerçekleştireceğiz. Göze hoş gelen, daha temiz bir Serdivan için vatandaşlarımızdan da duyarlılık ve katkı bekliyoruz. Yaşadığımız çevreyi temiz tutalım, çocuklarımıza daha sağlıklı yaşam alanları oluşturalım” ifadelerini kullandı.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 2 =