Serdivan Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclisi Toplandı
Serdivan Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen ve altı maddenin görüşüldüğü Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Yusuf Alemdar başkanlığında yapıldı.
İLÇELER![Serdivan Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclisi Toplandı](https://sakaryahaberleri.com/resimler/haberler/2022/11-01/serdivan-belediyesi-kasim-ayi-olagan-meclisi-toplandi-mini.jpg)
![](resimler/haberler/2022/11-01/serdivan-belediyesi-kasim-ayi-olagan-meclisi-toplandi-7573.jpg)
Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü öğrencilerinin de katıldığı Kasım ayı meclisinde gündem öncesi Türkiye Cumhuriyeti’nin 99. Kuruluş yılı vesilesiyle konuşmalar yapıldı.
Meclis gündeminde yer alan 5 madde oy çokluğuyla kabul edilirken 1 madde oy birliğiyle kabul edildi. Belediyeden yapılan açıklamada bir sonraki meclis görüşmesinin 1 Aralık 2022 Perşembe günü saat 14.00’da gerçekleştirileceği belirtildi.
![](resimler/haberler/2022/11-01/serdivan-belediyesi-kasim-ayi-olagan-meclisi-toplandi-7572.jpg)
![](resimler/haberler/2022/11-01/serdivan-belediyesi-kasim-ayi-olagan-meclisi-toplandi-7571.jpg)
![](resimler/haberler/2022/11-01/serdivan-belediyesi-kasim-ayi-olagan-meclisi-toplandi-7570.jpg)
![](resimler/haberler/2022/11-01/serdivan-belediyesi-kasim-ayi-olagan-meclisi-toplandi-7569.jpg)
![](resimler/haberler/2022/11-01/serdivan-belediyesi-kasim-ayi-olagan-meclisi-toplandi-7568.jpg)
![](resimler/haberler/2022/11-01/serdivan-belediyesi-kasim-ayi-olagan-meclisi-toplandi-7567.jpg)
Yorum Ekle
Adınız / RumuzYorumunuz
6 + 1 =