Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Şehrimizin her noktasına en iyi hizmeti sunmak için gayretle çalışıyoruz

AK Parti Akyazı ilçe teşkilatını ağırlayan Başkan Yüce nazik ziyaretleri için teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

GÜNCEL
Şehrimizin her noktasına en iyi hizmeti sunmak için gayretle çalışıyoruz

Başkan Yüce, “İlçemizde hem altyapı hem de üst yapı konusunda büyük bir yol kat ettik. Bizim tek gayemiz hemşehrilerimiz ve şehrimiz için üretmek, en iyi çalışmaları gerçekleştirmektir. Birlik ve berberliğimizi muhafaza ederek, şehrimizi ve ilçemizi çok daha iyi noktalara taşıyacağız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve yönetimini makamında ağırladı. Akyazı’da atılması gereken adımlar, yapılması planlanan işler ve seçim öncesi hazırlıklar ele alınarak önemli konular konuşuldu. Nazik ziyaretlerinden ötürü ilçe başkanı ve yönetimine teşekkür eden Yüce, 28 Mayıs seçimlerinde göstermiş oldukları başarıdan dolayı Akyazı yönetimini bir kez daha tebrik etti.

Sonuna kadar destek


AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem, “Akyazı, Sakarya’mızın her alanda önemli yatırımlarının bulunduğu bir ilçedir. Aynı zamanda Sayın Cumhurbaşkanımızın ‘Türkiye Yüzyılına’ gerek seçimlerde Marmara birinciliği ile gerekse seçim dönemindeki çalışmaları ile sonuna kadar destek vermiştir. Başta Başkanımız Ekrem Yüce, ilçe belediye başkanımız Bilal Soykan ve tüm teşkilat üyelerimizle birlik ve beraberlik içinde Akyazı’mızı daha iyi yapmak için gerekli çalışmaları sürdüreceğiz” ifadelerine yer verdi.

Tek hedefimiz hemşerilerimize en iyi hizmeti sunmak

Akyazı’nın her zaman AK Parti’nin kalesi olmaya devam edeceğini söyleyen Başkan Ekrem Yüce, 28 Mayıs seçimlerinde çalışmaları dolayısıyla teşkilat üyelerine teşekkür etti. Yüce, Akyazı’da hizmetlerin süreceğini vurgulayarak, “İlçemizde hem altyapı hem de üst yapı konusunda büyük bir yol kat ettik. Ama bizler Büyükşehir olarak daha fazla vatandaşımıza ne kazandırabiliriz bunun için çaba gösteriyoruz. Bizim tek gayemiz hemşehrilerimiz ve şehrimiz için üretmek, en iyi çalışmaları gerçekleştirmektir. Birlik ve berberliğimizi muhafaza ederek, şehrimizi ve ilçemizi çok daha iyi noktalara taşıyacağız” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 2 =