Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

SEDAŞ Yöneticileri Bolu’da Muhtar Dernek Başkanları ile Buluştu

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) yöneticilerinin, muhtar dernek başkanları ile yaptığı iletişim toplantılarının son durağı Bolu oldu. SEDAŞ’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, muhtar dernek başkanlarının talep ve önerileri masaya yatırıldı.

GÜNCEL
SEDAŞ Yöneticileri Bolu’da Muhtar Dernek Başkanları ile Buluştu

SEDAŞ Üst Yönetim Ekibinin, dağıtım faaliyet bölgesinde görev yapan muhtar dernek başkanları ile buluşmalarının sonuncusu Bolu’da gerçekleşti. Kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında yürütülen çalışmalar konusunda Muhtar Dernek Başkanları ile bir araya gelen SEDAŞ Üst Yönetim Ekibi, vatandaşların ilk temsilcisi muhtarların talep ve önerilerini dinledi. 
Geçtiğimiz şubat ayında gerçekleşen deprem felaketi dolayısı ile derin üzüntü duyduklarını paylaşan SEDAŞ yöneticileri, depremlerden etkilenen illerde kesintisiz ve güvenli elektrik verilebilmesi için arıza, onarım faaliyetlerine ve yardım çalışmalarına devam ettiklerini açıkladı. Müşteri memnuniyetine yönelik belirlenen hedefler doğrultusunda hız kesmeden çalışmalarını sürdürdüklerini belirten SEDAŞ Üst Yönetim Ekibi, “İl ve ilçelerimizdeki eksik görülen noktalara kısa sürede hizmet götürmek için vatandaşlarımıza en yakın yöneticiler olan muhtarlarla iletişim halindeyiz. Müşteri memnuniyetini artırmayı ve muhtarlarımızla iş birliğini önemsiyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen taleplerin bize ulaşmasında bu önemli rolü üstlenen muhtarlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.
SEDAŞ’ın deprem bölgesinde görev alan ekiplerin çalışmalarından oluşan video gösterimi ve elektrik dağıtım faaliyetlerini yansıtan genel değerlendirme sunumu ile devam eden toplantıya, SEDAŞ Enerji Şebeke Yönetimi Direktörü Erol Sancak, SEDAŞ Düzce-Bolu Bölge Müdürü Serkan Yiğit, SEDAŞ Kurumsal İletişim ve Müşteri İlişkileri Müdürü Efsun Ergin, SEDAŞ Bölge Yöneticileri ile Bolu İl ve İlçe Muhtar Dernek Başkanları katıldı. Sunumların ardından SEDAŞ yöneticileri muhtarların talep ve önerilerini dinleyerek karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.  

 

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
8 + 4 =