Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

SAÜ Uluslararası İşbirliği Ağını Genişletmeye Devam Ediyor

Sakarya Üniversitesi, küresel çapta faaliyet gösteren ve yara konusunda kurslar düzenleyen IHM International (Austria) ile işbirliği protokolü imzaladı.

GÜNCEL
SAÜ Uluslararası İşbirliği Ağını Genişletmeye Devam Ediyor

Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Alper Erkin koordinatörlüğünde, uluslararası katılımlı olarak düzenlenen ‘Yara Kursu’ 8 Mayıs Pazartesi günü başladı. IHM European Academy of Asciences and Arts (easa)’in resmi partnerliğinde yara eğitimi almak isteyen ulusal ve uluslararası sağlık profesyonellerin katıldığı kurs 13 Mayıs Cumartesi gününe kadar devam edecek.
Kursun ilk gününde, Prof. Dr. Hamza Al, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oğuz Karabay, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Aziz Öğütlü, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Fikret Halis, IHM ‘ den Prof. Dr. Thomas Eberlein ve IHM Genel Sekreteri Stefan Bergmann, Tıp Fakültesi öğretim üyesi Dr. Öğr. Üyesi Alper Erkin, Uluslararası Ofis Koordinatörü Öğr. Gör. Dr. Tuba Tatar ve kursiyerlerin katılımı ile bir yemek organizasyonu düzenlendi.
IHM International ile imzalanan protokolle tıp alanında gerçekleştirilecek çalışmaların ilki niteliğinde olan ‘Yara Bakımı ve Yönetimi Temel Kursu’ sonrasında tüm katılımcılara uluslararası geçerliliğe sahip sertifika takdim edilecek.

 

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 7 =