Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

SATSO Yönetimi’nden Sakarya 9. Noterliği ‘ne Ziyaret

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Oda Hizmet Binası’nın iki yanına yapılan SATSO Tek Durak Ofis Hizmet Binalarında üyelerin işlemlerini hızlandırmak adına bir çok resmi kurum ve kuruluş hizmet vermeye başladı.

GÜNCEL
SATSO Yönetimi’nden Sakarya 9. Noterliği ‘ne Ziyaret

SATSO hizmet kampüsü içerisinde KOSGEB, MARKA, Ziraat Bankası gibi kurumların  yanında son olarak Sakarya 9. Noterliği de faaliyetlerine başladı.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sakarya 9. Noterliğine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirerek faaliyetleri yakından inceledi.

17 Dönümlük Hizmet Kampüsü

Yönetim Kurulu Başkanı Altuğ, yapmış olduğu açıklamada şunları dile getirdi: “SATSO Tek Durak Ofis Hizmet Binamızda faaliyete başlayan Sakarya 9. Noterliğine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik.

Odamızın da içerisinde bulunduğu 17200 metrekarelik bir hizmet kampüsü oluşturduk. Üyelerimizin ve herhangi bir iş insanımızın buraya gelerek başka hiçbir yere gitmeden tüm işlemlerini tek bir merkezde yapmasını amaçladık ve buna uygun olarak tasarladık. Şehir merkezindeki kısmi sıkışıklık, otopark sorunu olmadan burada çok rahat hizmet verilebilecek.

Son olarak da Sakarya 9. Noterliğinin Tek Durak Ofis Projemizde faaliyete başladığının müjdesini vermekten mutluluk duyuyorum. Noterimiz Hüseyin Nail ile sürekli iletişim içinde kalarak bir noterin en verimli işleyebileceği şekilde teslim ettik. Odamız Üyelerinin işlemleri başta olmak üzere yakın zamanda karşımızda tam kapasite ile faaliyete başlayacak Galericiler Sitesi, Dörtyol Sanayi Sitesi gibi projelerin noter ihtiyaçlarını daSakarya9. Noterliği karşılayacaktır. Üyelerimizin işleri böylelikle daha da kolaylaşacak.Odamız Camiasına ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 8 =