Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

SATSO Genç Girişimciler Kurulu TOYOTA Üretimini Yerinde İnceledi

SATSO bünyesinde çalışmalarını yürüten TOBB Sakarya İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, TOYOTA Türkiye Otomotiv A.Ş’nin Sakarya Üretim Tesisine inceleme ziyaretinde bulundu.

GÜNCEL
SATSO Genç Girişimciler Kurulu TOYOTA Üretimini Yerinde İnceledi

Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Mertcan Korkmaz öncülüğünde Kurul Üyeleri’ne SATSO Personeli de eşlik ederek otomobil üretiminin ilk aşamasından son aşamasına kadar olan süreci birebir yerinde inceleme fırsatı buldular. TOYOTA
Türkiye yetkililerinin de sıcak misafirperverlik gösterdiği etkinlikte GGK temsilcileri; üretim süreci, fabrika işleyişi, iş dağılımı gibi birçok süreci yerinde incelediler. Firma yetkilileri ile istişare ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdiler. 

Verimli geçen günün sonunda değerlendirmede bulunan Sakarya GGK İcra Komitesi Başkanı Mertcan Korkmaz; “Bugün şehrimiz üretimi ve ihracatının lokomotif firması olan TOYOTA Türkiye Otomotiv A.Ş’ye konuk olduk.
Sıfır hata ile üretilip dünyanın 198 ülkesine ihraç edilen otomobillerin üretim süreçlerini yakından inceledik ve bilgi sahibi olduk. Direkt olarak 6 bin kişiye, dolaylı olarak da ülkede yüzbinlerce kişiye gelir sağlayan bu büyük tesis, şehrimizin de ülkenin sayılı üretim üslerinden biri olmasında katkı sağlamaktadır.

Sakarya GGK İcra Komitesi olarak verimli bir gün geçirdik. Gençlerin içindeki girişimcilik ruhunu açığa çıkarmak, üretme bilincinin önemini kavramaları için bu tür faaliyetlerimize aynı zamanda da rol model olabilecek kişilerle etkinliklerimize devam edeceğiz. Misafirperverliği için TOYOTA Türkiye ailesine teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 9 =