Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

SATİCO nitelikli üreticilerden oluşan iş insanları ile ilk toplantısını gerçekleştirdi

Türkiye yüz yılında Cumhurbaşkanımızın fark edilen, farkını hissettiren ve farklılıklarıyla zenginleşen bir ülke haline hayaline ulaşmamıza, ülkemizi küresel çarkın bir dişlisi olmak yerine lokomotifi haline dönüştürmek çağrısına bir cevap da şehrimizden.

GÜNCEL
SATİCO nitelikli üreticilerden oluşan iş insanları ile ilk toplantısını gerçekleştirdi

Sakaryanın ilk dış ticaret ofisi olan SATİCO şehrimizin nitelikli üreticilerinden oluşan iş insanları ile ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı da Firma ortağı Yusuf Gökhan Erkan "Sakaryanın Türkiyenin en önemli sanayi şehirlerinden biri olduğunu ve hızla bu durumun gelişmekte olduğunu belirterek, birlikteliğimizden ve tecrübelerimizden oluşan bu sinerjinin şehrimiz ve ülke ekonomimize kazandıracağımız en ufak olumlu bir katkı bile bizlere büyük bir gurur verecektir" dedi.

Firma ortağı Rıdvan Ulusal konuşmasında; "Türkiye yüzyılında şehrimize ve Ülkemize sağlayacağımız her türlü katkının çok kıymetli olduğunu biliyoruz, Satico'nun kuruluş hikayesinin temelinde de bu duygu ve düşünce var" sözleri ile katkıda bulundu.Şehrimizin önde gelen firmalarının üretmiş oldukları katma değeri yüksek ürünlerin dış ülke pazarıyla buluşturmak üzere ilk etapta  Avrupa ülkelerine yönelik saha araştırması ve görüşmeler planlayan firma yetkililerinin görüşmeler yapmak üzere hafta içi ilk önce  Almanya ardında Fransa ve İsviçre uçus yapmayı planladıklarını  belirttiler" dedi.

Katılım sağlayan tedarikçi firmalar da  projeye duydukları güveni ve  fikirlerini beyan ettikleri toplantıya karşılıklı güzel temenniler sunulacak son verildi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 5 =