Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Sarıkamış Platformu üyeleri Kars Digor Kaymakamı Karakaş'ın misafiri oldu

108. Yıl Dönümü etkinliklerine katılmak için İlimizden Sarıkamış'a giden Sarıkamış Platformu üyeleri, Sakaryalı olan Digor Kaymakamı Orhan Gazi Karakaş'ın misafiri oldu.

GÜNCEL
Sarıkamış Platformu üyeleri Kars Digor Kaymakamı Karakaş'ın misafiri oldu

Sarıkamış Şehitleri Anma Programının 108. Yıl Dönümü etkinliklerine katılmak için Sakaryamızdan 2 otobüs olarak yaklaşık 100 kişi Kars’a gitti. Burada etkinliklere katılmak için Sarıkamış Şehitleri Anma Programına gelen Sakaryalı Hemşehrilerimiz, Sarıkamış Harekâtı’nın 108. Yıl Dönümü vesilesiyle Kars’a geldiklerini ve bu vesileyle tüm şehitlerimize rahmet dilediklerini belirtti. Ayrıca Kars’a gelen Sakaryalı hemşehrilerimiz burada Sakaryamızın yetiştirmiş olduğu Sakaryalı Kars Digor Kaymakamımız Orhan Gazi Karakaş’ın  kahvaltıda misafiri oldu.

Kahvaltıda yer aldılar

Kahvaltı programında; Sarıkamış Platformu Sakarya Temsilcisi Mustafa Karabudak, Genç Düşünce Platformu Başkanı Erkan Azman, Genç Düşünce Platformu Başkan Yardımcıları Hüseyin Kotan ve Metin Yel, Bileciler Muhtarı Metin Küçükkalfa, TÜRKAV Sakarya Temsilcisi Recai Ciran, Sakarya İl Sağlık Müdürülüğü Basın İletişim Birimi Sorumlusu Uğur Kaya, LC Haber Ajansı Haber Koordinatörü ve Ulusal Kanal Sakarya temsilcisi Bahtiyar Bodur'"unda aralarında yer aldı.

Hediyeler takdim ettiler

Kendilerini burada Kars’ta misafir eden Sakaryalı Digor Kaymakamımıza teşekkür ederek; ülkemizin dört bir yanında Sakaryamızı böyle temsil eden bürokratlarımızın olmasının çok önemli olduğunu dile getirerek Kaymakam Karakaş'a Sakarya’dan getirdikleri yöresel ürünleri hediye ettiler. Kaymakam Orhan Gazi Karakaş'ta: Sakaryalı hemşehrilerini Kars’ta görmekten mutlu olduğunu ve memnuniyet duyduğunu ifade etti.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
3 + 1 =