Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Sapanca Gençlik Merkezi’nde Aquapark Hizmete Girdi

Sapanca Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Sapanca Gençlik Merkezi gençleri, çocukları ve ailelerini mutlu ediyor.

İLÇELER
Sapanca Gençlik Merkezi’nde Aquapark Hizmete Girdi

Aquapark da hizmete girdi

Merkezde, kapalı yarı olimpik yüzme havuzun yanı sıra gençlerin ve çocukların yaz aylarında serinleyip doyasıya eğlenebilmeleri için aquapark da açıldı. Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, günün stresini atmak isteyen aileleri Sapanca Gençlik Merkezi’ne davet etti.İçerisinde birçok aktivite olanağı sunmaya devam edilecek olanSapanca Gençlik Merkezi‘nde çocuklar da unutulmadı. Sıcak yaz aylarında serinlemeleri için hem yetişkinler için hem de çocuklar için yenilenenaquapark da hizmete girdi. Gençlik Merkezinde bulunan amfi tiyatro kısmında akşamları konser ve tiyatroların düzenlendiğini hatırlattı.

Gençlerimize verdiğimiz sözü tuttuk

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, “Devraldığımızda uzun süre kapalı kalmasından dolayı tadilata ve tamirata ihtiyacı vardı. Biz ekip arkadaşlarımızla birlikte tüm tadilat ve tamiratlarını yaptık. Tadilatın yanı sıra yeni kazandırılan kısımlarla gençlerimize verdiğimiz sözü tuttuk Gençlik Merkezimiz ilçemizin hizmetine girdi. Daha farklı aktivitelerin yer alması için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.” dedi.

Gençlik Merkezindeki Aquaparktan faydalanmak isteyenlerin 0 264 5922552 nolu telefondan detaylı bilgi alınabileceği aktarıldı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz