Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Sapanca’da 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Sapanca Belediye hizmet binası bahçesinde düzenlenen etkinliğine katılım oldukça yoğun oldu.

İLÇELER
Sapanca’da 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı

Başkan Şahin’e “Nihat Abi” tezahüratları 
Sapanca Belediyesi’nin düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şenliğinde çocuklar birbirinden farklı ve eğlenceli programlarla muhteşem bir bayram geçirdiler. Şenlik alanındaki çocukların Başkan Şahin’e “Nihat Abi” tezahüratları dikkat çekti.  Sapanca Belediye Başkanı Nihat Arda Şahin, programda çocukların coşkusuna ortak oldu. 

Şenliğimizde doyasıyla eğlenmenizi diliyorum 
Sapanca Belediye Başkanı Nihat Arda Şahin, “Sevgili çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nızı kutluyorum. Mustafa Kemal Atatürk, bu anlamlı günü çocuklara hediye etmiştir ve 23 Nisan biliyorsunuz ki sadece Türkiye’de değil, dünyadaki tüm çocukların bayramı olmuştur. Ülkemizin geleceği ve güvencesi olan siz çocuklarımızın eğitimli, donanımlı, sağlıklı ve mutlu bireyler olarak hayatlarına devam etmeleri hepimizin ortak arzusudur. Siz çocuklarımızın geleceğini Ülkemizin geleceğinde birlikte inşa etmeyi temel felsefemiz olarak benimsiyoruz. Sevgili çocuklar bugün sizler için hazırlanan şenliğimizde doyasıyla eğlenmenizi diliyorum” dedi. Çocuklarla birlikte uzun zaman geçiren Başkan Şahin, çocuklarla tek tek ilgilendi ve fotoğraf çektirdi.  

Çeşitli ikramlar 
Programda çocuk dans gösterileri, animasyon ve sahne gösterileri, maskotlar, showlar, Gazipaşa İlkokulu bando ve halk oyunları, ahşap zekâ ve beceri oyunları, golf, satranç, spor aktiviteleri, yüz boyama,  panayır oyunları, mini konserler, ARTE tiyatro gösterileri ve 23 Nisan şarkılarıyla çocuklar eğlenceli bir gün yaşadı. Şenliğe katılan çocuklara; patlamış mısır, pamuk şeker, allı güllü, dondurma, kek, çikolata gibi çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Başkan Şahin’e teşekkür 
Belediyeye ait üstü açık otobüs ile mahallelerden alınan çocukların ve velilerinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinliğine büyük ilgi gösterdiği görüldü. Çocuk Şenliği’ne katılan çocuklar ve aileleri böyle bir etkinlik düzenlendiği için Başkan Şahin’e teşekkür ettiler.

 

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 6 =