Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Sake’den Başkan Babaoğlu’na Teşekkür

Sakarya Arama Kurtarma Ekibi (SAKE) gönüllüleri Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu makamında ziyaret etti.

İLÇELER
Sake’den Başkan Babaoğlu’na Teşekkür

SAKE gönüllüleri Başkan Turgut Babaoğlu’na, arama kurtarma faaliyetlerine göstermiş olduğu destek ve katkılardan ötürü onursal üyelik verdiklerini açıklayarak teşekkür plaketi takdim ettiler.

Makamında Ağırladı

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen ve 11 ilde büyük yıkıma neden olan deprem felaketi sonrası Devlet- Millet dayanışmasının en güzel örneğini sergileyip arama kurtarma faaliyetlerinde fedakârlık gösteren Sakarya Arama Kurtarma Gönüllüleri Başkan Babaoğlu’nu Ana hizmet binasında bulunan makam odasında ziyaret etti. Sakarya Arama Kurtarma Ekip Lideri Erdal Aydın tarafından Arama Kurtarma Faaliyetlerine destek ve katkılarından ötürü Başkan Babaoğlu’na plaket takdim edilerek onursal üye unvanı verildiği açıklandı. Ekiplerle bir süre sohbet eden Başkan Babaoğlu, “Sizlerin hiçbir karşılık beklemeden ve gece ve gündüz ayırt etmeden yaptığınız fedakârlıkların yanında bizimki hiçbir şey” diyerek gönüllülere teşekkür etti.

Ekip Lideri Aydın: Katkılarınızdan Dolayı Teşekkür Ediyoruz

Ziyarette konuşan Sakarya Arama Kurtarma Ekip (SAKE) lideri Erdal Aydın, “Kahramanmaraş’ta yaşanan ve asrın felaketi olarak nitelendirilen deprem nedeniyle deprem bölgesine giderek arama kurtarma çalışmalarına katılan ekiplerimize vermiş olduğunuz destek ve katkılardan dolayı Hendek Belediye Başkanımız Sn. Turgut Babaoğlu’na teşekkür ediyoruz. Başkanımızla felaketin yaşandığı ilk andan itibaren temas halindeydik. Başkanımızın katkılarıyla gerekli ekipmanları toparlayıp hızlıca bölgeye ulaştık. Kendileri artık onursal üyemiz minnettarız” diye konuştu.

Başkan Babaoğlu:  İnşallah Böyle Acıları Bir Daha Yaşamayız

Başkan Babaoğlu yaptığı konuşmada, “ Sakarya Arama Kurtarma Ekibi olarak 6 Şubat tarihinde tüm ülkemizi yasa boğan Kahramanmaraş Pazarcık merkezli 11 ilimizi etkileyen depremde, Kahramanmaraş’ta arama kurtarma çalışmalarında göstermiş olduğunuz özveri ve başarılı çalışmalarınız takdire şayan. Çok zorlu bir o kadar da acı bir süreçten geçtiğimiz anlarda Devlet- Millet dayanışmasının en güzel örneğini sergileyip arama kurtarma faaliyetlerinde fedakârlık göstererek büyük işlere imza attınız. Depremin ilk anından itibaren en önemli yardım, uzman arama kurtarma ekiplerinin bölgeye hızlıca ulaşmasıydı. Hendek Belediyesi olarak depremin ilk anından itibaren bölgeye ulaşmanız noktasında elimizden geleni yapmaya çalıştık. Sağladığımız koordinasyonla çok şükür kısa sürede bölgeye ulaşıp arama kurtarma gerçekleştirip birçok vatandaşımızı büyük bir cesaret ve fedakârlıkla enkaz altından kurtardınız. Ben tekrardan Ülkemizin başı sağ olsun diyorum. Allah bir daha bizlere böyle felaketler göstermesin. Böyle acıları rabbim tekrar yaşatmasın. Sizin gibi gönüllü kardeşlerimizin de eksikliğini göstermesin teşekkür ediyorum” dedi.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 1 =