Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Sakaryaspor’un Kartepe kampı sona eriyor

Çalışmalar Rüstemler'de devam edecek

SPOR
Sakaryaspor’un  Kartepe kampı sona eriyor

Çalışmalar Rüstemler'de devam edecek

    Yeşil Siyahlılar Kartepe kampında bugün son hazırlık maçını yapacak

Dönüş var

Sakaryaspor’un  Kartepe kampı sona eriyor. Yeşil Siyahlılar kampta bu gün son hazırlık maçını Diyarbakır BŞ.Belediyespor ile oynayacak ve yarın Rüstemler’e dönecek.

Kamp verimli oldu

Yaklaşık bir ay süren ve 4 hazırlık maçı yapılan Kartepe kampının çok yararlı olduğu söylenirken takımdaki eksik futbolcuların bu kamp döneminde tamamlanamaması ise büyük bir sorun olarak ortada kaldı.

Toçoğlu farkı

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki nToçoğlu’nun kampı sık sık ziyaret etmesi ve hazırlık maçlarını takip etmesi futbolcular üzerinde büyük moral kaynağı olurken yönetimde yalnız bırakılmadıklarını memnuniyetle ifade ederek “ Başkanımız sağolsun her an yanımızda “ diyerek teşekkür ettiler.

Dört hazırlık maçı

Sakaryaspor kampta 4 hazırlık maçı yaptı. Teknik direktör Önder Deniz Kolgu hazırlık maçları için “ Skorsal önemi yok, ben takımıma oyuncularıma bakıyorum. Ligler başlamasına kadar yeterli vaktimiz var, her türlü önlemi alırız” şeklinde konuştu.

İsimleri var kendileri yok

Sakaryasporun orta alan ve özellikle gol yollarında ihtiyacı olduğu ve Başkan Selahattin Aydın ile Ö.Deniz Kolgu’nun ısrarla söylediği 2 transfer tüm çalışmalara rağmen yapılamadı. Başta Beşiktaşlı Sinan olmak üzere bir çok futbolcunun gelmesi an meselesi diye açıklandı ancak ne gelen oldu nede gelmek için söz veren.

Geç kalınmasın

Sakaryasporlu taraftarlar yapılamayan transferler için “ geç kalınmsın” uyarısında bulundular. Taraftarlar  “takımımız geç ve hırslı futbolculardan kurulu. Ayrıca bu genç arkadaşların yanına tecrübelilerinde eklenmesi lazım. Bizimde gördüğümüz gol yollarında etkisiz kalındığı, bunun için golcü transferinde geç kalınmasın” şeklinde konuşuyorlar.

Rüstemlerde devam

Sakaryaspor yarın döndükten sonra futbolcular muhtemelen 1 gün izin yapacaklar ve çalışmalar Rüstemler kamp merkezinde başlayacak. Teknik direktör Ö.Deniz Kolgu günde 2 idman yapılacağını ve liglerin başlayacağı tarihe kadar 4 hazırlık maçı planlandığını ifade etti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz