Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Sakaryaspor'da yaprak dökümü

Bazı futbolcularla yollar ayrılıyor

SPOR
Sakaryaspor'da yaprak dökümü

Bazı futbolcularla yollar ayrılıyor

2015-2016 sezonunda şampiyonluk hedefi ile yola çıkan Sakaryaspor, dış transferden çok iç transferde hareketli günler geçiriyor. Sözleşmesi devam eden çok sayıda oyuncu ayrılık aşamasında

Sakaryaspor’da yeni sezon öncesi takımda ciddi bir değişim yaşanacağa benziyor. Yeşil-siyahlı takım ile sözleşmesi devam eden çok sayıda oyuncu kulüpten ayrılma aşamasında. Özellikle Sakaryalı oyuncuların yönetim ile bir türlü anlaşamaması nedeniyle takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

İşte Sakaryaspor’da sözleşmesi devam eden bazı oyuncuların akıbeti…

Gökhan Yazıcı: Maç başına anlaşma önerildi. Kabul edeceksen buyur gel denildi. Kabul etmemesi ve takımdan ayrılması bekleniyor. 2 yıllığına Sakaryaspor'un oyuncusu kafasına göre gidemez.

Özgür Kedikli: Şuan da takımda kalıp kalmamak arasında tereddüt yaşıyor. Bir yandan Sakaryaspor'da oynamak isterken diğer yandan menajerinin kendisine kulüp bulduğunu söylemesi ile ikilem yaşıyor. Gidip gitmeyeceği henüz net değil.

Abdulkadir Akyıldız: Takım bulduğunu söyledi. Sakaryaspor yönetimi de kendisi için bir bonservis belirledi. Bu ücretin 500 bin TL olduğu öğrenildi. Abdulkadir'in bu parayı getireceğini söylediği ve Rüstemler'den ayrıldığı belirtildi. Hamza Ok ve Aykut Duran: Gitmek istiyorlar. Kendilerine takım arıyorlar. Yönetim onlar için de bir bonservis bedeli belirledi.

Cihan Çimen: Cihan ile yollar ayrıldı. Cihan kendisine yeni bir takım arıyor. Yeni sezonda Sakaryaspor'da olmayacak.

Umut Pusat: Sözleşmesinde 15 bin TL getirirse feshedilebilir maddesi var. Bu madde hayata geçirilecek. 15 bin TL getirmesi bekleniyor. Getirmezse Sakaryaspor'da kalırsa altyapıya gönderilecek.
 

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz