Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Sakaryaspor'da hazırlık maçları sürüyor

Gölcükspor maçı durumu gösterecek

SPOR
Sakaryaspor'da hazırlık maçları sürüyor

Gölcükspor maçı durumu gösterecek

    Teknik patron Ö. Deniz Kolgu bu günki maçta yine tüm futbolcuları görecek, pazartesi günü yapılacak Diyarbakır BŞ Belediyespor karşısında ideal kadroya dönülecek.

İlk ciddi rakip

Sakaryaspor Türkmenistan takımları ile yaptığı 2 maçın ardından bu gün Kocaeli Gölcükspor  karşısındaki ilk Türk takımı hazırlık maçını oynayacak.

Karma başlacaklar

Verilen bilgiye göre teknik direktör Ö.Deniz Kolgu, Gölcükspor karşında yine tüm futbolculara şans tanıyacak.

Nasıl çıkacaklar

Kampta neşeli bir hava devam ederken Yeşil Siyahlıların bu gün sahaya devrelerde iki ayrı takım olarak çıkacağı ve bu tertiplerin aynı 2. Hazırlık maçı gibi olabileceği sızan haberler arasında.

Kim hangi takımda oynadı

Futbolcularımız Türkmenistan Balkan takımını 2-1 yendiği maçta sahada ilk devre Yavuz, Volkan, Emre, Burak Bekaroğlu, Fikret, Mustafa Cevahir, Furat, Hakan, Arda, Burak Göksel, Hacı Ömer  tertibi ile yer aldı.

Teknik patron Kolgu 2. Yarı tertibi değiştirdi ve sahaya Hüseyin, Mert, Sertaç, Erhan, Canberk, Sadullah, Mustafa, Seçkin, İbrahim, Hakan, Furat tertibini çıkardı.

Asıl maç pazartesi

Gölcükspor karşısında sahaya çıkacak tüm futbolcuların yanı sıra Pazartesi günü Kartepe’de yapılacak son maç olan Diyarbakır BŞ. Belediyespor karşısında sahada ideal kadro yer alacak. Sakaryaspor’u yakın gözle takip eden futbol sevdalıları artık geri dönülmez bir yola girildiğini belirterek “ Asıl kadro bu günlerde tespit edilmeli “ şeklinde konuştular.

Maç saati bu gün belli olacak

Kartepede kamp yapan takımların yoğunluğu göz önüne alınarak saha kullanımlarına göre düzenlenen maç saatleri, maçın oynandığı günler belli oluyor. Buna örnek olarak 2. Hazırlık maçımızın başlama saatinin 17.00 olmasına rağmen mecburen 16.00 da başlaması gösteriliyor. Bu günki maçı izlemek isteyen futbolsever ve Sakaryaspor taraftarlarının tedbir olarak saat 16.00 sahada olmaları istendi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz