Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Sakarya Ticaret Borsası ziyaretleri devam ediyor

MÜSİAD'dan, Sakarya Ticaret Borsası 'na ziyaret gerçekleştirildi.

EKONOMİ
Sakarya Ticaret Borsası ziyaretleri devam ediyor

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve Yönetim Kurulu, Hasbil Tarım Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Habil Genç ve Sakarya Ticaret Borsası 3 ve 5 meslek komitesi üyeleri,Eski Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete, Süpürgeci Esnafı Salim Öztürk,Yapı Kredi Bankası Şube Müdürü Murat Alkoç ve Mustafa Genç’in ailesi ziyaret etti.

Ziyaretlerde STB YönetimKurulu Başkanı Mustafa Genç ve Bekir Uztürk’ehayırlı olsun temennisinde bulunularak yeni görevlerinde başarılar dilediler.Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç ve Meclis Başkanı Bekir Uztürkziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek tüm ziyaretçilere nazik ziyaretleri için teşekkür ettiler. 

İş insanlarımız bizim için önemli

MÜSİAD’ınülkemizde önemli birçok çalışmaya imza attığını belirten Başkan Genç: “Sakarya’daki tüm sanayici ve iş insanlarımız bizim için önemli. Yaptıkları yatırımlar, oluşturdukları istihdam alanları ile şehre katma değer yaratıyorlar.Bu şehir ivme kazandırıyorlar. Hepimizin ortak amacı hizmet ortak paydamızSakarya.Tek gayemiz esnafı, sanayicisi, tüccarı, çiftçisi ile bu kenti daha ileriye taşımak.”dedi.

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail FilizfidanoğluMÜSİAD ailesi olarak sadece iş dünyasıyla ilgili değil, toplumun tüm kesimlerini ilgilendiren konularda sorumluluk bilinci içerisinde hareket ettiklerini belirterek “Sakarya’nın sorunlarına çözüm sağlayacak girişimlerde bulunmak asli görevlerimizdendir.Sakarya’mızın sorunlarının çözümü noktasında iş birliği içinde hareket edip çözüme kavuşturmalıyız. Bu konuda yapılacak lobicilik faaliyetlerinde MÜSİAD olarak her zaman varız.” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 9 =