Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Sakarya Sarıkamış Platformundan Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Sekmen’e ziyaret

Sarıkamış Platformu Sakarya Temsilcisi Mustafa Karabudak beraberliğinde Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i ziyaret etti. Platform üyeleri ziyaret anısına Başkan Sekmen’e Kabak ve Ayva takdim etti.

GÜNCEL
Sakarya Sarıkamış Platformundan Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Sekmen’e ziyaret

108. Yıl Dönümü etkinliklerine katılmak için İlimizden Sarıkamış'a giden Sarıkamış Platformu üyeleri, Sakaryalı olan Digor Kaymakamı Orhan Gazi Karakaş'ın ardından Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı  Mehmet Sekmen’i ziyaret etti. İki dönem Kartal Belediye Başkanlığı, 22. Dönem Ak Parti İstanbul Milletvekili ardından Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Mehmet Sekmen, Sarıkamış Platformu Sakarya heyetini meclis toplantı salonunda ağırladı.

Başkan Yüce’nin selamını ilettiler

Sarıkamış Platformu Sakarya İl Temsilcisi Mustafa Karabudak, beraberindekiler adında Belediye Başkanı Sekmen’e  teşekkür ederek “Bu yıl Sarıkamış’ta gerçekleşen Sarıkamış Şehitlerimizi 108. Yıl Dönümü Anma etkinliklerine katıldık. Etkinliklerde Sakarya heyeti olarak bir takım ziyaretlerimiz oldu. Aslen Sakaryalı olan Kars Digor Kaymakamımız Orhan Gazi Karakaşı ziyaret ettik. Bu gün ise sizi ziyaret ederek yakın dostunuz olan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’nin  size selamını getirdik” dedi.

Oltu taşı tespih

Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Sarıkamış Platformu Sakarya heyetine ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Büyükşehir Belediyesi çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Başkan Sekmen ziyaret anısında platform üyelerine Oltu taşından oluşan birer tespih kadın üyelere ise takılar takdim etti.

Kabak ve Ayva

Sarıkamış Platformu İl Temsilcisi Mustafa Karabudak ise ziyaretlerinin anısına platform adına Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’e beraberinde getirdikleri Ayva ile Sakarya’nın sembollerinden olan Kabak takdim etti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 9 =