Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

'Sakarya hizmete doyacak'

Söğütlü'de düzenlenen iftar programına katılan İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan, "Sakarya, hizmete aç bir şehir. İnşaAllah bizler göreve geldiğimizde Sakarya'yı hizmete doymuş bir şehir haline getireceğiz" dedi

GÜNCEL
'Sakarya hizmete doyacak'

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan, dün Hak-İş İl Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir'i ziyaret etti. İşçilerle ilgili sorunları dinleyen Kılıçaslan, göreve geldikleri zaman işçilere yönelik hayata geçirecek projeleri de anlattı. İl Başkanı Ahmet Uçak ve parti yöneticileriyle Sakarya Girişimci Kadınlar Derneği (SAKİKAD) tarafından düzenlenen SAKİKAD Çarşı-Ramazan Etkinliklerinin açılışına katılan Kılıçaslan, derneğin hem Sakarya hem de ülke ekonomisine ciddi bir katkı sağladığını ifade etti.

İFTAR PROGRAMINA KATILDI

Söğütlü'de düzenlenen iftar programına da katılan Kılıçaslan, "Allah nasip ederse 4 gün sonra herkes oy kullanacak. Bu seçimde vatandaşımızın kararsız kalmasına gerek yok. 3. Yol olarak İYİ Belediyeciliğe oy verirseniz hak edilen hizmeti ziyadesiyle alacaksınız. Yıllardır, aynı zihniyet bu kadersiz şehri yönetiyor. Geçmişe bakalım, şehre katkı sağlayacak hiçbir proje hayata geçirilmedi. Sakarya, hizmete aç bir şehir. İnşaAllah bizler göreve geldiğimizde Sakarya'yı hizmete doymuş bir şehir haline getireceğiz." ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 6 =