Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Sakarya Gençlik Merkezi Tiyatro Ekibi Tam Not Aldı

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Sakarya Gençlik Merkezi bünyesinde Kişisel Gelişim Atölyesitiyatro öğrencileri tarafından oluşturulan ekip, “Ahi Devran” isimli oyunlarını Serdivan Belediyesi Kültür ve Kongre salonunda izleyicilerle buluşturdu.

GÜNCEL
Sakarya Gençlik Merkezi Tiyatro Ekibi Tam Not Aldı

Sakarya Gençlik Merkezi Gönüllü gençlerinden oluşan müzik grubu ise tiyatro gösterisi öncesinde canlı müzik eşliğinde birkaç şarkı ile sahne aldı.

Konser öncesi Gençlik ve Spor Bakanlığı etkinlikleri, Sakarya Gençlik Merkezi tanıtımları ve Gençlik Kampları tanıtımları yapılırken, izleyicilere faaliyetler hakkında bilgiler verildi. 

Sakarya Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Yavuz Çangır, Sakarya Gençlik Merkezi Müdürü, Ali Okur, Gençlik Liderleri, Gönüllü Gençler ile Gençlik Merkezi personellerinin de katıldığıveilk defa halka açıkgerçekleştirilen Tiyatro ve Konser etkinliği izleyicilerden tam not alırken kongre salonunda boş koltuk bulmak neredeyse imkânsızdı.

Gençlik Merkezi Müdürü Ali Okur, etkinlik sonrası yaptığı konuşmada; Bu tür aktivite ve eğlencelerin devam edeceğini dile getirirken. Hiç bir zaman desteğini esirgemeyen başta İl Müdürümüz Nevzat İnanç’a, emeği geçen Sakarya Gençlik MerkeziKişisel Gelişim Atölyesi tiyatro öğrencilerine, Gönüllü gençlerden oluşan müzik grubuna, Gençlik Liderlerine ve sahneyi kullanıma açan Serdivan Belediyesine teşekkür etti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 9 =