Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Sakarya Ekonomi Tabanlı STK Başkanları Bir Araya Geldi

Sakarya Ekonomi Tabanlı Sivil Toplum Kuruluşları İstişare Toplantısı SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ’un ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

GÜNCEL
Sakarya Ekonomi Tabanlı STK Başkanları Bir Araya Geldi

Sakarya Ekonomi Tabanlı Sivil Toplum Kuruluşları İstişare Toplantısı SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ’un ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

3 yıla yakın bir süredir belirli aralıklarla gerçekleşen Sakarya Ekonomi Tabanlı Sivil Toplum Kuruluşları istişare toplantılarında şehrin sosyoekonomik anlamda gelişimi, iş dünyasının talep ve beklentileri, projeler ve gerçekleştirilen faaliyetler konusunda değerlendirmelerde bulunuluyor.
Ekonomi Tabanlı Sivil Toplum Kuruluşlarının bu ayki toplantısına Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, Ekonomi ve Ticaret Derneği (ETD) Sakarya Şube Başkanı Şamil Dedeoğlu, Sakarya Genç Girişimciler ve İşadamları Derneği (SAKARYAGİAD) Başkanı Zafer Bekdemir, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Sakarya Şube Başkanı Engin Tumbaz, Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, Türkiye Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Rıza Bora, Sakarya Sanayici ve İşadamları Derneği (SASİAD) Başkanı Ali Tamer Birlik ve SATSO Genel Sekreteri Şevket Kırıcı iştirak etti.
Toplantıda konuşan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı A. Akgün Altuğ, ortak akıl ve iş birliği kültürünün Sakarya iş dünyası temsilcileri içinde oturmuş bir gelenek olduğuna vurgu yaparak; “Tüm Başkanlarıma katılımları ve katkıları için teşekkür ediyorum. Akıl birliği ve istişare kültürü Sakarya iş dünyası için bir gelenektir. Bizler şehrimizin ve üyelerimizin menfaati için her zaman istişare içinde olduk, olmayı da sürdüreceğiz. 
Düzenli kentleşmenin yanı sıra, üretimi sistemli ve koordineli bir şekilde yürütmek Organize Sanayi Bölgesi oluşturma çalışmalarımız sürerken en önemli ihtiyaçlardan olan planlı küçük sanayi siteleri için de girişimlerde bulunuyoruz. 
Tüccarlarımız için hem ticaretlerini geliştirme hem de depolama alanı ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar hedefliyoruz. Şehrimizin buna ihtiyacı var.”

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 8 =